Yıldız; Adı Acil Ama.!
Yıldız; Adı Acil Ama.!

Yıldız; Adı Acil Ama.!

Yıldız; Adı Acil Ama.!

Dün akşam saatlerinde ilçemizde yaşanan ölümle alakalı olarak konuşan Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanı Ahmet Vakkas Yıldız, 112 acil servis araç sayılarının artırılmasının gerekliliğini dile getirerek yetkilileri eleştirdi. Konu ile alakalı olarak konuşan Yıldız şunları söyledi.

‘Dün akşam saatlerinde bir marketin içerisinde yaşanan ve maalesef ölümle sonuçlanan olayda yetkililerin kusur ve ihlali olduğunu düşünüyorum. Konu ile alakalı olarak olayın yaşandığı saatlerde olay yerinde bulunan halkımızın söylemleri doğrultusunda 112 acil ambulansının olaya geç müdahale ettiğini öğrendik. Devlet hastanemizin ilçe dışına taşınması ve eski adıyla Sahil Devlet Hastanesinin kapatılmasını o günlerde çok eleştirdik. En azından ilçe merkezinde bir acil servisin bulunmasının gerekliliğini bir çok kez dile getirdik; fakat yetkililerin buna kulak tıkadıklarını ve yaşananlara seyirci kaldıklarını gördük.’ Şeklinde konuşan Yıldız sözlerini şöyle sürdürdü.

Camianın Başı Sağolsun

‘Yaşanılan bu acı olayda hayatını kaybeden Muzaffer Atmaca hocamıza Allah’tan rahmet sevenlerine, yakınlarına ve Milli Eğitim camiasına baş sağlığı dilerim. Umarım ki yaşanılan bu olay son olur ve en kısa zamanda ilçemizin merkezinde bir acil servis açılır belirli noktalara 112 ambulansları konulur. Bu ani ölümlerin önüne geçebilmek adına en kısa zamanda gereken neyse o yapılır.’ diyerek sözlerini noktaladı.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Bursa'da elektrikli ve hibrit araç teknolojilerinde önemli işbirliği

Bursa’da elektrikli ve hibrit araç teknolojilerinde önemli işbirliği

Bursa’da elektrikli ve hibrit araç teknolojilerinde önemli işbirliği Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ), Bursa Ticaret ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir