Halk Market Proje Tanıtım Toplantısı Yapıldı
Halk Market Proje Tanıtım Toplantısı Yapıldı

Halk Market Proje Tanıtım Toplantısı Yapıldı

Halk Market Proje Tanıtım Toplantısı Yapıldı

Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan’ın, seçim öncesinde de en çok önemsediği projelerden biri olan Halk Market ile alakalı lansman toplantısı yapıldı.

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonunda yapılan toplantıda, Eskişehir Odunpazarı Halk Market Müdürü Gürkan Çetin’de konuşma yaptı. Lansman toplantısında, GTSO Başkanı Paşa Ağdemir, GTSO Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, Gemlik Ticaret Borsası başkanı Özden Çakır, Gemlik Esnaf Odası Başkanı İsmail Beki, Gemlik Belediye meclis üyeleri, Gemlik’te faaliyet gösteren firma temsilcileri yer aldı.

Eskişehir Odunpazarı Halk Market ile alakalı bilgi veren Gürkan Çetin; ”En başından beri Halk Market projesi içindeyim. 16 Ekim 2015 tarihinde hizmete başladık. Halk Market, yoksulluk içinde olup hayatı ihtiyaçlarını karşılayamayan insanlara, her ay sabit gelir miktarında destek olan projedir. İnsan onuruna dokunmadan yapılan bir çalışmadır.”dedi.  Ürün poşetlerinde amblem bulunmadığına da dikkat çeken Çetin, ”Halk Market’i diğer yardım kuruluşlarından ayıran, denetlenebilir olmasıdır” şeklinde konuştu.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Bursalı TOGG 2022'de yollarda olacak

“Bursalı TOGG 2022’de yollarda olacak”

“Bursalı TOGG 2022’de yollarda olacak” Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, yerli otomobil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir