TSO’NUN PRAG VE BERLİN TEMASLARI SÜRÜYOR
TSO’NUN PRAG VE BERLİN TEMASLARI SÜRÜYOR

TSO’NUN PRAG VE BERLİN TEMASLARI SÜRÜYOR

TSO’NUN PRAG VE BERLİN TEMASLARI SÜRÜYOR

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlemiş olduğu ve bir dizi ticari faaliyetin gerçekleşeceği Berlin – Prag iş gezisi devam ediyor.

Ziyaretin ilk ayağında T.C. Prag Büyükelçiliği ziyaret edildi. Ziyaret sırasında Prag Büyükelçiliği Ticaret Müşaviri Abdullah Acar, Birinci Müsteşar Behiç Hatipoğlu Oda heyetince ziyaret edildi.

Ziyaret sırasında Oda Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri yanında, Bursa Milletvekillerimiz Zafer Işık, Erkan Aydın ve Gemlik Belediye Başkanı Uğur Sertaslan da yer aldılar.

Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Ağdemir, Gemlik’in ekonomik dinamikleri hakkında yetkililere bilgiler verdi.

Gemlik’in ekonomik potansiyelinin tanıtılması, ihracatın geliştirilmesi ve iyi uygulamaların araştırılmasına yönelik bir program olduğunu vurgulayan Ağdemir T.C. Prag Büyükelçiliği Birinci Müsteşarı Behiç Hatipoğlu’na Gemlik temalı ipek tablo hediye etti

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik'te Karsak Deresinde Temizlik Bayram da Sürüyor

Gemlik’te Karsak Deresinde Temizlik Bayram da Sürüyor

Gemlik’te Karsak Deresinde Temizlik Bayram da Sürüyor Gemlik Karsak deresinde bayram öncesi başlatılan temizlik çalışmaları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir