Gemlik'te  gözaltına alınan 25 kişi adliyeye sevk edildi
Gemlik'te  gözaltına alınan 25 kişi adliyeye sevk edildi

Gemlik’te  gözaltına alınan 25 kişi adliyeye sevk edildi

Gemlik’te  gözaltına alınan 25 kişi adliyeye sevk edildi

Gemlik polisinin 3 aylık çalışması neticesinde  Bursa narkotik polisi ile  şafak vaktinde yapılan operasyonda gözaltına alınan 25 kişi, adliyeye sevk edildi.
Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin yanı sıra Bursa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri  uyuşturucu tacirlerine yönelik 3 ayı kapsayan ortak çalışmaları neticesinde şafak vaktinde, bin polisin katılımıyla çok sayıda adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi. Özel harekat polislerinin de katıldığı operasyonda, koçbaşıyla kırılan evlerde hem narkotik köpekleri hem de narkotik polisi detaylı aramalar yaptı.
Yapılan aramalarda 50 gram metamfetamin, 13 ecstasy tablet, satışa hazır halde paketlenmiş bonzai ve esrar, 1 ruhsatsız tabanca, 4 ruhsatsız tüfek ve 185 adet fişek ele geçirildi. Bir evde şüpheli şahsın gitarın içine koyarak saklamaya çalıştığı uyuşturucu polisin dikkatinden kaçmadı.
Operasyonda gözaltına alınan 25 şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

 

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Beki, "Girişim Dernekleri ve Kermesler Belirli  Zaman Diliminde Faaliyet Göstermeli"

Beki, “Girişim Dernekleri ve Kermesler Belirli  Zaman Diliminde Faaliyet Göstermeli”

Beki, “Girişim Dernekleri ve Kermesler Belirli  Zaman Diliminde Faaliyet Göstermeli” Gemlik Esnaf ev Sanatkarlar Odası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir