Gemlik Ak Parti'den Aşure İkramı
Gemlik Ak Parti'den Aşure İkramı

Gemlik Ak Parti’den Aşure İkramı

  Gemlik Ak Parti’den Aşure İkramı

Ak Parti Gemlik İlçe Teşkilatı, Ak Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık’ın katılımlarıyla aşure ikramı düzenlediler.

İlçe Teşkilatından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; ”Aşure paylaşmaktır, dayanışmadır, sevgidir. Biz de AK PARTİ teşkilatı olarak aşuremizi bu duygularla kardık. Bu güzel duyguları Gemlikli hemşerilerimizle birlikte hissetmenin mutluluğunu yaşadık. Teşkilat olarak dayanışmayı artıracak bu tür etkinliklere büyük önem veriyoruz. Nasıl aşureyi birçok farklı lezzet bir araya getiriyor ve ağızlarımızı tatlandıran enfes bir lezzet oluşturuyorsa, istiyoruz ki toplumumuzda da ayrışmalar olmasın, bir arada ağız tadıyla yaşayalım. Birliğimiz de muhabbetimiz de daim olsun. Allah hayrımızı kabul etsin. Biz bir oldukça daha güçlüyüz” dedi.

Bursa milletvekili Zafer Işık, eski dönem ilçe başkanları Necdet Yılmaz, Enver Şahin ve  Yaşar İslam, eski dönem meclis ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe Başkanı M. Şamil Yiğit, MHP ilçe başkanı Mehmet Emin Özcanbaz, yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri, kadın ve Gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri de programda yer aldı.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik'te Karsak Deresinde Temizlik Bayram da Sürüyor

Gemlik’te Karsak Deresinde Temizlik Bayram da Sürüyor

Gemlik’te Karsak Deresinde Temizlik Bayram da Sürüyor Gemlik Karsak deresinde bayram öncesi başlatılan temizlik çalışmaları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir