Anasayfa / Gemlik Haber / Gemlik’in Dönüşümü Başlayacak
Gemlik'in Dönüşümü Başlayacak
Gemlik'in Dönüşümü Başlayacak

Gemlik’in Dönüşümü Başlayacak

Gemlik’in Dönüşümü Başlayacak

Gemlik Belediye Meclisi Eylül Ay’ı ikinci birleşimi Gemlik Belediyesi Ömer Kahraman Ek Hizmet Binası Meclis Salonunda yapıldı. Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan’ın Cumhuriyet Halk Partisinin kuruluş yıldönümü için Ankara’da olduğu toplantıyı, Meclis Başkanvekili Emir Birgün yönetti.

Gemlik Belediyesi tarafından Cihatlı Mahallesinde yaptırılan sosyal konutlar ile alakalı konuşmaların da yapıldığı oturumda, Kuzey İmar Planları ile alakalı değişiklik de sonraki oturumlara bırakıldı.

Dönüşüme Ortak Karar Verilsin

Gemlik’te yapılacak olan kentsel dönüşüm ile alakalı ortak karar verilmesi ile alakalı tüm partilerin katılımının sağlanması MHP grubu tarafından önerildi. Konu ile alakalı söz alan İmar Komisyonu Başkanı Arzu Karataş ise ortaya çıkacak alternatif planlamaların halka ve meclise sunulacağını dile getirdi. Gemlik’te başlayacak dönüşümün yerinde dönüşüm öncelikli olması gerektiğini ifade eden MHP Grup Sözcüsü Osman Durdu, konu ile alakalı belediyenin de önceliklerini bu şekilde düzenlemesinin ehemmiyetli olduğunu sözlerine ekledi. Meclis öncesinde ise göreve yeni başlayan müdürler kendilerini tanıttı.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Tema-Fen'den Gazetemize Ziyaret

Tema-Fen’den Gazetemize Ziyaret

Tema-Fen’den Gazetemize Ziyaret Gemlik Tema-Fen Koleji yönetimi Gemlik Gündem Gazetesini ziyaret etti. Bu yıl açılan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir