Gemlik Basketbol Amerikalı sponsor..

Gemlik Basketbol Amerikalı sponsor..

Türkiye Basketbol 1.liginde mücadele edecek Gemlik Basketbol’a ana ofisleri Houston ve Singapore’da bulunan danışman şirketi olarak faliyet gösteren KBL MARINE ile sponsorluk anlaşması yapıldı.

KBL MARINE Ceo’su Fatih Kabal ilçe takımının 1.ligde mücadele edecek olması Gemlik gençliği adına çok önemli. Bu oluşumda emek veren Yönetim kuruluna ve Genel Menajer Yahya Gümüş’ün çabalarına karşılık vermek bizim için değerli. Gemlik Basketbol’a 1 ligde başarılar dilerim.. Gemlik Basketbol Kulübü Başkanı Berkay Bulut KBL MARINE CEO’su Fatih beye çok teşekkür ederiz. Gemlik adına verdiğimiz mücadele bize destek olarak gençliğimize ışık oldu. Gemlik ismini en iyi şekilde temsil etmek için mücadele verirken Global faliyet gösteren KBL MARINE şirketinin destek olması çok anlamlı. Gemlik’te Faliyet gösteren kurum ve kuruluşları Gemlik ismini taşıyan takımımıza destek olmaya çağırıyoruz.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Sayıştay Mudanya Belediyesini Akladı

Sayıştay Mudanya Belediyesini Akladı

Sayıştay Mudanya Belediyesini Akladı Mudanya Belediyesinin, son altı yılına ait hesap ve işlemlerinin, Sayıştay tarafından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir