Anasayfa / Gemlik Haber / Rama Fırınlarında Ekmek 1 TL
Rama Fırınlarında Ekmek 1 TL
Rama Fırınlarında Ekmek 1 TL

Rama Fırınlarında Ekmek 1 TL

Rama Fırınlarında Ekmek 1 TL

Geçtiğimiz yıllarda indirime giderek vatandaşa önemli kazanç sağlayan Rama Fırınları, tüm şubelerinde ekmek fiyatını 1 TL olarak sabitledi.

Genelde 1 Tl 50 Kuruş

Gemlik genelinde fırınlarda 1 TL 50 kuruşa 250 gramlık ekmeğin satıldığı öğrenilirken, bazı marketlerde dönemsel indirim günlerinde bile 1 TL 25 kuruşa ekmeğin satıldığı öğrenildi. Temel gıda maddelerinin başında gelen ekmek’in indiriminden vatandaşlar memnun olduklarını ifade ederken, ilçe genelinde de diğer fırın işletmelerinden de aynı indirim tutarına ulaşmalarını talep ettiler.

Halkımız Uygun Fiyata Ekmek Yesin

Ekmek fiyatında 50 kuruş indirime giden Rama fırınları sahibi Tekin Rama; ”Ülke ve ilçe olarak zor günler yaşıyoruz. Bu durumda, iş dünyasında olan bizler de sorumluluk almalıyız. Üretici olarak, 1 TL’den satarsak bile kar edebiliyoruz. Bizlerin hayatımızı geçindirmemizi ve kazanmamızı sağlayan vatandaşlarımıza, bizlerin de karşılık vermesi gerekiyordu. Bu nedenle vatandaşlarımı uygun fiyata ekmek yesin diyerek indirime gittik. En çok tüketilen temel gıda maddesindeki indirimimizin örnek olmasını umut ediyoruz” dedi. Rama sözlerinin sonunda ise indirimin sürekli olacağını beyan etti.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik Zeytin Kooperatifi Alımları Bitirdi

Gemlik Zeytin Kooperatifi Alımları Bitirdi

Gemlik Zeytin Kooperatifi Alımları Bitirdi Marmarabirlik Gemlik Zeytin Tarım Satış Kooperatifi 28 Ekim tarihinden başlattığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir