Anasayfa / Gemlik Haber / İyi Parti’den CHP ve Muhtarlara ziyaret
İyi Parti’den CHP ve Muhtarlara ziyaret
İyi Parti’den CHP ve Muhtarlara ziyaret

İyi Parti’den CHP ve Muhtarlara ziyaret

İyi Parti’den CHP ve Muhtarlara ziyaret

İYİ Parti İlçe Yönetimi çalışmalarında hız kesmiyor . Partinden yapıaln açıkalamda; ” İlk olarak CHP Gemlik İlçe Başkanı Cemil Acar ve İlçe Yönetimini ziyaret eden İlçe Başkanı Ertuğrul Yavuz ve Yönetim Kurulu üyeleri Millet İttifakından duydukları karşılıklı memnuniyeti ve İttifakımızın başarısı, devamlılığı neticesinde gerçekleşecek  Gemlik’imizin gelişmesine dair projeler üzerine konuştular.

Cumhuriyet Halk Partisi ziyaretinin sonrasın da Kayhan Mahallesi Muhtarı Şükrü Beki, Orhaniye Mahallesi Muhtarı Arif Vural, Yeni Mahalle Muhtarı Nazmi  Sevim, Eşref Dinçer Mahallesi Muhtarı Yusuf Güngör Al ve Osmaniye Mahallesi Muhtarı Mustafa Altay’ı ziyaret eden İyi Partililer  Gemlik’in sorunları ve çözümleri üzerine istişarelerde bulundular.

Ziyaretlerle ilgili açıklama yapan İyi Parti yönetimi, Gençlik Kolları, Genel Başkan Meral Akşener ve Genel Başkan Yardımcıları, aynı zamanda Bursa Milletvekillerimiz Ahmet Kamil Erozan ve İsmail Tatlıoğlu ve Bursa heyetiyle birlikte Kaz Dağlarında Su Ve Vicdan Nöbetinde olduklarını “söylediler. İlçe Başkanı Ertuğrul Yavuz; Gemlik’te Her şey İYİ Olacak diyerek Kurban Bayramı’nın 2. Günü parti binasında yapılacak bayramlaşma törenine tüm üye ve vatandaşları davet etti.

 

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Dernekler Platformundan Gemlikspor'a Kahvaltı

Dernekler Platformundan Gemlikspor’a Kahvaltı

Dernekler Platformundan Gemlikspor’a Kahvaltı Gemlik’te hemşeri derneklerinden oluşturulan Gemlik Hemşeri Dernekleri Platformu, Süper Amatör Kümede …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir