Anasayfa / Gemlik Haber / Gemlikli sporcu milli takıma davet edildi
Gemlikli sporcu milli takıma davet edildi
Gemlikli sporcu milli takıma davet edildi

Gemlikli sporcu milli takıma davet edildi

Gemlikli sporcu milli takıma davet edildi

Türk Milli Karate Takımı’nda Gemlikli sporcu da ter dökecek.

Gemliksporlu genç ve başarılı sporcu Nursimay Bulut, Türkiye Milli Karate takımına davet edildi. 23 – 25 Ağustos tarihleri arasında Rize’de gerçekleşecek Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek sporcular arasına katılan Bulut +44 kiloda mücadele edecek.

Müsabakalarda Türkiye’yi temsil edecek takıma Gemlik’ten bir sporcu göndermekten mutluluk duyduklarını belirten antrenör Dilek Salum, Gemlikli gençlere fırsat verildiğinde neler başarabileceklerini gösterdiklerini söyledi. Salum şöyle konuştu, “Bir süredir Gemlik’te devam ettiğimiz antremanlarımız ve özverili çalışmalarımız sonucunda ülkemizi temsil edecek sporcular yetiştirmeye başladık. Milli Takım’a davet edilen sporcumuz Nursimay’ın ülkemiz ve ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyoruz. Çocuklarımızın başarısı Gemlik’in gururu olacak. Çocuklarımızı sporla tanıştırmaya ve başarılı sporcular yetiştirmeye devam edeceğiz.”

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Dernekler Platformundan Gemlikspor'a Kahvaltı

Dernekler Platformundan Gemlikspor’a Kahvaltı

Dernekler Platformundan Gemlikspor’a Kahvaltı Gemlik’te hemşeri derneklerinden oluşturulan Gemlik Hemşeri Dernekleri Platformu, Süper Amatör Kümede …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir