Anasayfa / Gemlik Haber / Gelin Tanış Olalım, Ata Mahallesine Renk Getirdi
Gelin Tanış Olalım, Ata Mahallesine Renk Getirdi
Gelin Tanış Olalım, Ata Mahallesine Renk Getirdi

Gelin Tanış Olalım, Ata Mahallesine Renk Getirdi

Gelin Tanış Olalım, Ata Mahallesine Renk Getirdi

Gemlik Sosyal Yaşamı Destekleme Derneği ve Gemlik’te bulunan yöresel dernekler tarafından oluşturulan Dernekler Platformu öncülüğünde düzenlenen ve Gemlik’in farklı bölgelerinde yapılan etkinliğin yeni durağı Ata Mahallesi oldu.

Ata Mahallesinde düzenlenen programda Giresunlular Derneği, Palandökenliler Derneği, Kars-Ardahan-Iğdır Derneği, Kastamonulular Derneği, İnegöllüler Derneği, Muşlular Derneği, Dersimliler Derneği, Giritliler Derneği, Feyziyeliler Derneği ve çeşitli STK’lar katıldı. Aynı zamanda Ak Parti İlçe Başkanı Şamil Yiğit, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Adnan Uluğ, Osmaniye Mahalle Muhtarı Mustafa Altay, Eşref Dinçer Mahalle Muhtarı Yusuf Güngör Al ve Ata Mahallesi Muhtarı Mualla Çiğdem katıldı.

Programda ilk olarak Gesyad Başkanı Şükrü Deviren söz aldı. Etkinliklerin amacını ve tanış olmayı anlatan Deviren, farklı bölgelerden yaşanan katılımların önemine dikkat çekerek, Gemlik’in birlik ruhuyla daha önemli yerlere geleceğinin altını çizdi.

Deviren’in konuşması sonrasında Kafkas Halk Oyunları, horon ve halay ekipleri sahne aldı. Programın devamında katılımcılar da farklı yörelerin oyunlarını sergilediler.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Dernekler Platformundan Gemlikspor'a Kahvaltı

Dernekler Platformundan Gemlikspor’a Kahvaltı

Dernekler Platformundan Gemlikspor’a Kahvaltı Gemlik’te hemşeri derneklerinden oluşturulan Gemlik Hemşeri Dernekleri Platformu, Süper Amatör Kümede …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir