Anasayfa / Gemlik Haber / Işık, Muhtarlarla İstişare Yaptı
Işık, Muhtarlarla İstişare Yaptı
Işık, Muhtarlarla İstişare Yaptı

Işık, Muhtarlarla İstişare Yaptı

Işık, Muhtarlarla İstişare Yaptı

Ak Parti Bursa Milletvekili Zafer Işık, Gemlik’te görüşmelerine ve istişarelerine devam ediyor. Bursa Gemlik Muhtarlar Derneğini ziyaret eden Işık, mahalli sorunlar, beklenen yatırımlar ve yaklaşan zeytin dönemi ile alakalı istişarede bulundu.
Aynı zamanda TBMM Tarım, Orman ve Köy İşleri Komisyonu sözcüsü olan Zafer Işık, bölgedeki yatırımlar ile alakalı da bilgilendirmede bulundu. Üniversitede fakülte oluşmasının bağımsız üniversiteye dönüşümde önemli olduğunun altını çizen Bursa Milletvekili Işık, Gemlik’in kalkınması adına Üniversite konusuna dört elle sarılmak gerektiğinin altını çizdi.
İstişare kültürüne önem verdiğini de ifade eden Işık; ”İlçemizde ve bölgemizde, görevimiz süresince pek çok meseleyi çözüme kavuşturduk. Önemli adımlar da attık. Bundan sonra da, ilçemize ve bölgemize ne katkı sağlayabiliriz? Diye düşünmemiz, bunun için girişimlerde bulunmamız lazım. Muhtarlarımızla yaptığımız istişarelerde önemli notlar aldık. Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılmasının ardından, bu anlamda girişimlerimiz olacak” dedi.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik Zeytin Kooperatifi Alımları Bitirdi

Gemlik Zeytin Kooperatifi Alımları Bitirdi

Gemlik Zeytin Kooperatifi Alımları Bitirdi Marmarabirlik Gemlik Zeytin Tarım Satış Kooperatifi 28 Ekim tarihinden başlattığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir