Belediye ekipleri Güvenli Köyü’nde
Belediye ekipleri Güvenli Köyü’nde

Belediye ekipleri Güvenli Köyü’nde

Belediye ekipleri Güvenli Köyü’nde

Gemlik Belediyesi ekipleri Güvenli Köyü’nde incelemelerde bulunarak ihtiyaç ve talepleri tespit etti.

Gemlik Belediyesi ekipleri merkez mahalleler ile birlikte köylerde de yol ve peyzaj çalışmalarına kesintisiz devam ediyor. Belediye ekipleri kamyon, kepçe gibi iş makinaları yardımıyla köy yollarında iyileştirmeler sağlıyor. Son olarak Güvenli Köyü’nde gerçekleşen çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Akış Serintürk’e Muhtar Hasan Elbüken, Muhtarlıklar ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de eşlik etti.

“Hizmette mesafe olmaz”

“Gemliklilere hizmet etmede mesafe söz konusu olmaz” diyen Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Akış Serintürk tüm köylerin ihtiyaçlarının sırayla tespit edildiğini ve planlanarak yerine getirileceğini söyledi. Başkan Serintürk şöyle konuştu, “Son iki aydır gerçekleştirdiğimiz köy ziyaretlerinde muhtarlarımıza danışarak bölgelerin ihtiyaç ve taleplerini tespit ediyoruz. En uzak mahallemiz olan Fındıcak’tan başlayan çalışmalarımızı Güvenli Köyü’nde devam ettirirken merkez mahallelerde de çalışmalarımız sürüyor. Bu çalışmalarda çevre düzenlemesi ve hemşehrilerimizle ilişkilerimizde etkili olacak daire müdürlerimiz ve personelleri de görev alıyor. Ortak akıl ve görüş alışverişi ile hem ilçe merkezimizi hem de köylerimizi arzu ettiği hizmetle buluşturacağız.”

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Cumhurbaşkanı Erdoğan Gemlik’e Geliyor..

Cumhurbaşkanı Erdoğan Gemlik’e Geliyor… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, 18 Temmuz Cumartesi günü Bursa’ya ve Gemlik’e …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir