Gemlik Kent Konseyi’nde devir teslim gerçekleşti
Gemlik Kent Konseyi’nde devir teslim gerçekleşti

Gemlik Kent Konseyi’nde devir teslim gerçekleşti

Gemlik Kent Konseyi’nde devir teslim gerçekleşti

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Genel Kurul’da Gürhan Çetinkaya’nın başkan seçildiği Gemlik Kent Konseyi’nde devir teslim gerçekleşti.

Yeni başkan Gürhan Çetinkaya karar defterini önceki başkan Mukaddes Serim’den teslim aldı. Sosyal Yaşam Merkezi’nde bulunan konsey merkezinde gerçekleşen törene eski ve yeni yöneticiler de katıldı. Çetinkaya da Serim’e çiçek ve plaket takdim ederek çalışmaları için teşekkür etti.

Gürhan Çetinkaya’ya görevinde başarılar dileyen Mukaddes Serim, beş yıl boyunca gerçekleştirdikleri çalışmalarda kendisi ve yönetimine destek olan herkese teşekkür etti. Kent Konseyi’nin ilçede demokrasinin gelişmesi ve Gemliklilerin yerel yönetimlerde yer alması için önemli olduğunu belirten Serim, gerçekleşecek çalışmalara katkı vermekten mutluluk duyacağını dile getirdi.

“Gemlik’i sosyal ve kültürel olarak ileri taşıyacağız”

Gemlik Kent Konseyi’nin yeni bir döneme adım attığını dile getiren Gürhan Çetinkaya “3. Olağan Genel Kurul’da seçimi takip eden ve oy kullanan temsilci sayısının arttı, Gemlikliler Kent Konseyi’ne yoğun ilgi göstermeye başladı. Bu durum hemşehrilerimizin demokrasi bilincinin ve ilçemiz için çalışma hevesinin arttığını gösteriyor. Bizler Kent Konseyi olarak yerel yönetimlere ışık olacak, öneri ve taleplerimizle hizmetlere dinamizm katacak ve vatandaşın yönetimdeki sesi olacağız. Gemlik’i sosyal ve kültürel olarak ileri taşımak için çalışacağız” şeklinde konuştu.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Özgür Aksoy Mezarı Başında Anıldı

Özgür Aksoy Mezarı Başında Anıldı

Özgür Aksoy Mezarı Başında Anıldı Gemlik’te 4 Temmuz 2017 yılında bürosundan çıktığı sırasında hain bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir