MHP Önergeleri İle Dikkat Çekiyor
MHP Önergeleri İle Dikkat Çekiyor

MHP Önergeleri İle Dikkat Çekiyor

MHP Önergeleri İle Dikkat Çekiyor

Gemlik Belediye Meclisi oturumunda MHP grubunun ilçenin farklı noktalarında yaptığı incelemeler sonrasında gündeme getirdiği önergeler ile dikkat çekiyor.

Hisartepe Mevkiinde bulunan halı sahanın durumunu da gündeme alan MHP Grubu, önergesinde şu ifadelere yer verdi; ”

İlçemiz Hisar mahallemizde bulunan halı sahanın kullanımı konusunda halı saha etrafında

yaşayan vatandaşlarımızdan ciddi şikayetler almaktayız. Bu şikayetlerden bazıları;halı sahada soyunma kabini olmaması halı sahayı kullananların saha içerinde giyinmesi, argo kelimelerin kullanılması ve ışıklandırma sisteminin sabaha kadar açık kalması gibi. Vatandaşlarımızın şikayetlerin azaltılması yönünde halı sahada soyunma kabini yapılmasını, halı sahanın üstünün ve apartmanlara bakan yan kısmının kapatılmasını ve halı sahadan sorumlu bir görevli bulundurulmasını talep ediyoruz.

Ayrıca halı sahanın tam karşısında bulunan aile sağlık merkezinin üst katı mahalle konağı olarak kullanılmak üzere yapılmıştır.Mahalle konağının işlevsel hale getirilmesini, aile sağlık merkezi önünde bulunan alana masa ve sandalye konularak vatandaşlarımızın hizmetine sunulmasını ,mahalle sakinlerinden birinin görevli olarak belirlenmesini belirlenen bu görevlinin de hem mahalle konağında hem de halı sahadan sorumlu olmasını  talep ediyoruz.

MHP’nin bugüne kadar verdiği önergelerle alakalı cevapların MHP grubu tarafından değerlenmesi ve vatandaşın konular ile alakalı bilgilendirilmesi bekleniyor.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

TARİHİ ÇINAR DEVRİLDİ

TARİHİ ÇINAR DEVRİLDİ

TARİHİ ÇINAR DEVRİLDİ Gemlik’te tarihi çınar sabah saatlerinde etkili olan rüzgar ve fırtına dolayısıyla devrildi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir