Gemlikspor Transferlere Devam Ediyor
Gemlikspor Transferlere Devam Ediyor

Gemlikspor Transferlere Devam Ediyor

Gemlikspor Transferlere Devam Ediyor

Süper Amatör Kümede Gemlik’i temsil edecek Gemlikspor, hızlı başladığı dış transferlerle ilgili çalışmalarını sürdürürken iç transferi de çözmeye başladı. Geçtiğimiz yıl şampiyon takımda forma giyen kaleci Soner Tepe ve Tansel Nalbant ile anlaşırken, umut vaat eden stoper Osman Umut Savaş ile de anlaştı.

Bu sezon yapacakları takviyeler ve Gemlik’ten isimlerle kurulacak kadro ile Süper Amatör Kümede mücadele edecek olan Gemlikspor’un, diğer genç isimlerle de görüşeceği bildirildi. Genç jenerasyonlara da  önem verdiklerini ifade eden Gemlikspor yönetimi, isteklerinin Gemlik’ten futbolcuların kendilerini geliştirerek bu seviyelerde oynaması olduğunu da dile getirdiler.

Kulüp Başkanı Cumhur Aydın ise yönetimine ve antrenör ekibine çalışmalarından dolayı teşekkür etti. Önümüzdeki sezon taraftarların da desteğini beklediğinin altını çizen Aydın, Gemlikspor adına güzel bir yıl olacağını da dile getirdi.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik'te Karsak Deresinde Temizlik Bayram da Sürüyor

Gemlik’te Karsak Deresinde Temizlik Bayram da Sürüyor

Gemlik’te Karsak Deresinde Temizlik Bayram da Sürüyor Gemlik Karsak deresinde bayram öncesi başlatılan temizlik çalışmaları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir