Gemlik Kaymakamının iki oğlu bıçaklı kavgada yaralandı 
BURSA'NIN GEMLİK KAYMAKAMI KEMAL İNAN'IN İKİ OĞLU, DENİZLİ'DE KARIŞTIKLARI KAVGADA BIÇAKLANDI. İNAN'IN ÇOCUKLARINDAN BİRİNİN DURUMUNUN CİDDİYETİNİ KORUDUĞU BİLDİRİLDİ. (ALİ İBİLEME - REFİK FİDAN/DENİZLİ-İHA)

Gemlik Kaymakamının iki oğlu bıçaklı kavgada yaralandı 

Gemlik Kaymakamının iki oğlu bıçaklı kavgada yaralandı

Gemlik Kaymakamı Kemal İnan’ın iki oğlu, Denizli’de karıştıkları kavgada bıçaklandı. İnan’ın çocuklarından birinin durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Edinilen bilgilere göre olay, Pamukkale ilçesinde meydana geldi. Kaymakam İnan’ın oğulları S.A.İ, (15), A.B.İ. (21) ve M.B.İ (21), iddialara göre sosyal medya üzerinden tartıştıkları A.S.K. ve K.E., B.Ç. ile kişilerle Kınıklı Mahallesi Amfi Park civarında buluştu. Taraflar arasında başlayan tartışma kavgaya dönüşünce S.A.İ, ile A.B.İ’yi bıçaklandı, M.B.İ.’nin ise darp sonucu yaralandı. Olayın ardından bıçaklanan 2 kardeş olay yerine gelen ambulanslarla Pamukkale Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı. Yaralı kardeşlerden S.A.İ’nin durumunun ciddiyetini koruduğu ve ameliyata alındığı bildirildi. Olay sonrası A.S.K.’nin polis tarafından gözaltına alındığı diğer şahısların ise arandığı bildirildi.
Öte yandan Denizli Valisi Hasan Karahan ve İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir başta olmak üzere protokol üyeleri hastaneye gelerek yetkililerden gençlerin sağlık durumları hakkında bilgi aldı.  Gemlik Kaymakamı Kemal İnan’da gece geç saatlerde ailesinin yanına ulaştı.
Olayla ilgili başlatılan soruşturma başlatıldığı bildirildi.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik sahilleri hak ettiği hizmete kavuşuyor

Gemlik sahilleri hak ettiği hizmete kavuşuyor

Gemlik sahilleri hak ettiği hizmete kavuşuyor Gemlik Belediyesi’nin yetkisine geçen sahillerde çalışmalar başladı. Mudanya ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir