İlkadım Anaokulunda Coşkulu Yılsonu
İlkadım Anaokulunda Coşkulu Yılsonu

İlkadım Anaokulunda Coşkulu Yılsonu

İlkadım Anaokulunda Coşkulu Yılsonu

Gemlik’te bir yıl önce okul öncesi eğitime başlayan ve kısa sürede ailelerin büyük beğenisini kazanan ilkadım anaokulu yıl sonu programını geniş katılımla Asım Kocabıyık Kültür merkezinde gerçekleştirdi.

Sunuculuğunu Yelda Baykız’ın yaptığı ve Okul kurucularından Kübra Selçuk ve Ece Gündoğdu  ile öğretmenlerin ev sahipliğinde gerçekleştirilen yıl sonu etkinliğine öğrenci velileri ve aileleri de büyük ilgi gösterdi.

Öğrencilerin hazırladıkları yıl sonu gösterilerinin sunulduğu programda mezuniyet belgeleri de katılımcılar tarafından verildi.

Okul kurucularından Kübra Selçuk ve Ece Gündoğdu ,”Okulumuzda yıl sonu gösterileri gelenek haline geldi. 2018-2019 dönemi  mezunlarımızın mutluluğuna aileleri ile birlikte ortak olmak güzeldi. Okul olarak her zaman yeniliklerin öncüsü olduk. Heyecanımız ilk günkü gibi devam ediyor. Gördük ki değerli velilerimizde evlatlarının yaptıkları gösterilerden oldukça memnun kaldılar. Öğrenci ve velilerimiz ile çok sayıda aile büyüğümüz programdan oldukça memnun ayrıldılar” dediler.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Kumla'da oturduğu evi ateşe verdi

Kumla’da oturduğu evi ateşe verdi

Kumla’da oturduğu evi ateşe verdi Gemlik Kumla mahallesinde bir kişi oturduğu daireyi ateşe verdi. Küçük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir