Çetinkaya'dan Gazetemize Ziyaret
Çetinkaya'dan Gazetemize Ziyaret

Çetinkaya’dan Gazetemize Ziyaret

Çetinkaya’dan Gazetemize Ziyaret

Gemlik’te Cumartesi günün planlanan Kent Konseyi için çalışmalarını yürüten Gürhan Çetinkaya gazetemizi ziyaret ederek, Gazetemiz sahibi ve genel yayın yönetmeni Hurşit Topal ile bir araya geldi.

Çetinkaya’nın Gemlik Gündem Gazetesini ziyaretine CHP Gemlik ilçe başkanı Cemil Acar’ın yanı sıra bazı eski ve yeni meclis üyeleri de katıldılar.

Gemlik’in sanayi ve turizmle iç içe gelişen ve gelişmekte olan bir ilçe olduğuna işaret eden Gürhan Çetinkaya, “daha önce Gemlik’te meclis üyesi olarak yerel yönetimlerde kent ve kent yönetimi hakkında tecrübe edindiğini dile getirdiğini ifade ederek, “Gemlik bizim evimiz. Gemlik’te yetiştim ve burada hayatımı kazanıyorum. Uzun yıllar çeşitli şekillerde ilçemize hizmet ettim. Ticaretten basına çeşitli alanlarda pek çok faaliyet içinde yer aldım. İlçemize ve hemşerilerimize hizmetin sonu yok, külfeti de olmaz. Bu bakış açısıyla çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. İlçemiz festivaller, konserler, etkinlikler ve en önemlisi sahili, turizmi ile anılmaya başladı. Kent Konseyi olarak inşallah göreve geldiğimizde ilçemizin, sahillerimizin temizliğinden tutun turizme, sosyal hayata, doğrudan hemşerilerimize dokunacak etkinlikler ile Gemlik’i Bursa’nın imrenilen ilçelerinden biri olması için elimizi taşın altına koymaya hazırız”dedi.

 

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik'te Karsak Deresinde Temizlik Bayram da Sürüyor

Gemlik’te Karsak Deresinde Temizlik Bayram da Sürüyor

Gemlik’te Karsak Deresinde Temizlik Bayram da Sürüyor Gemlik Karsak deresinde bayram öncesi başlatılan temizlik çalışmaları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir