Genç Parti Gemlik Kongresini Yaptı

Genç Parti Gemlik Kongresini Yaptı

Genç Parti Gemlik Kongresini Yaptı

Genç Parti yeniden yapılanmaya gidiyor. Gemlik’te de kongresini düzenleyen Genç Parti ilçe teşkilatını kurdu. Gemlik Avcı Çay Bahçesinde yapılan kongrede Elif Aşık ilçe başkanlığına seçildi.

Genç Parti Genel Başkan Yardımcısı Halil Ceylan’ın da katıldığı kongreye, Bursa İl Başkanı Vijdan Mutlu, Bilecik İl Başkanı Bülent Açıkgöz, Disiplin Kurulu Başkanı Ceyhun Ertürk iştirak etti.

Elif Aşık’ın İlçe Başkanı olduğu kongrede yönetimi de Hasan Taha Aşık, Yasin Zeybek, Nur Sevim Ozan ve Özden Çolak’tan oluştu. İl delegeleri ise şu şekilde belirlendi; Elif Aşık, Hasan Taha Aşık, Yasin Zeybek, Nur Sevim Ozan, Bayram Şahin Bayoğlu, Serdar Salkım, Mert Bunarbaşı, Abdulbaki Durmuş, Sefa Diren, Tümer Eryürekli, Mustafa Bektaş, Uğur Ergen, Emrah Okçuoğlu.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Cumhurbaşkanı Erdoğan Gemlik’e Geliyor..

Cumhurbaşkanı Erdoğan Gemlik’e Geliyor… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, 18 Temmuz Cumartesi günü Bursa’ya ve Gemlik’e …

1 yorum

  1. Avatar

    Genç Parti ve Cem Uzan ailesi olarak Bursa il ve ilçe teşkilatlarını tebrik eder ve başarılar dileriz. Milletimize, sevenlerimize ve cesur yüreklere hayırlı uğurlu olsun
    https://cenkuzan.tr.gg

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir