Anasayfa / Gemlik Haber / Ağdemir’den istihdama destek

Ağdemir’den istihdama destek

Ağdemir’den istihdama destek

“Burası Türkiye Burada İş Var” sloganı ile 2019 yılında da yeniden hayata geçen İstihdam Seferberliği  kapsamında Gemlik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı, işadamı Paşa Ağdemir kampanyaya işletmelerine aldığı 3 kişi ile destek oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın TOBB şura toplantısında başlattığı “Burası Türkiye Burada İş var” kampanyasının Gemlik ayağında, “Burası Gemlik, Burada İş Var” sloganı ile destek olan GTSO Yönetim kurulu Başkanı Paşa Ağdemir yaptığı açıklamada “Devletimizin 2019 yılında yeniden başlatmış olduğu bu kampanyayı önemsiyoruz. Bu noktada herkesin elini taşın altına koyması ülke ekonomimiz için önem arz etmektedir. Aynı duyarlılığı diğer üyelerimizin de imkânları doğrultusunda  göstereceğinden hiç şüphem yoktur.” dedi.

İlçemizde kuyumculuk ve turizmcilik iş kollarında hizmet veren Paşa Ağdemir kampanyaya destek için 3 kişiyi işe alarak “Burası Türkiye Burada İş Var” kampanyasına destek oldu.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlikli Sporcu Türkiye 4.sü

Gemlikli Sporcu Türkiye 4.sü Antalya’da yapılan Vücut Geliştirme Fitness Türkiye Şampiyonası Gemlikli sporcu İlyas Tacin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir