Bulut; İlçede Beka Olmazsa, Ülkede de Olmaz

Bulut; İlçede Beka Olmazsa, Ülkede de Olmaz

Bulut; İlçede Beka Olmazsa, Ülkede de Olmaz

Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan Adayı Berkay Bulut, ülkenin ve Gemlik’in geleceği adına gençlere yönelik yatırımlar yapacaklarını ifade ederek; ”1 Nisan sonrası, geleceğimizi sahipleneceğiz” dedi.

Cumhur İttifakı kapsamında MHP ve Ak Partililerle birlikte ziyaret programlarını gerçekleştiren Gemlik Belediye Başkan Adayı, ”Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, ülkemizin beka meselesini gündeme getirdi. Ülke bekasının sağlanması adına da mahalli yönetimler önemli sacayaklarıdır. İlçede, mahallede beka sağlanmazsa, ülke genelinde bekanın sağlanması düşünülemez. Bu nedenle tüm idarelerde bu meseleyi idrak ederek çalışıyoruz.

Gençlerimize yönelik çalışmalara ağırlık vermeyi düşünüyoruz. Gemlik’te inanılmaz bir genç potansiyel var. Bunu doğru kullanmak adına da Gemlik Belediyesi de sorumluluk alacak. Şimdiden programlarımızı buna yönelik yapıyoruz. Belediye içerisinde gençlerimize ve geleceğimize yönelik birimler kuracak, çalışmalarımızı dört koldan geleceğimiz adına yapacağız. Uyumlu ve güçlü bir ekibiz. Ekibimizin uyumu Gemlik’in de faydasına olacak. Kazanan Gemlik olacak” dedi.

 

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik'te uzun aradan sonra ilk Cuma...

Gemlik’te uzun aradan sonra ilk Cuma…

Gemlik’te uzun aradan sonra ilk Cuma… Ülkemizde Korona Virüs Salgını sebebiyle ara verilen ve uzun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir