Anasayfa / Gemlik Haber / Gemlik 31 Mart Yerel Seçimleri Meclis Listeleri Teslim Edildi

Gemlik 31 Mart Yerel Seçimleri Meclis Listeleri Teslim Edildi

Gemlik 31 Mart Yerel Seçimleri Meclis Listeleri Teslim Edildi

Gemlik’te  31 Mart Yerel Seçimlerinde Partiler adına oluşturulan Meclis listeleri ilçe seçim kuruluna teslim edildi.

 

Ak Parti -MHP Ortak Meclis Listesi

1-Ercan Barutcuoğlu

2-Osman Durdu

3-Aydın Bayraktar

4-Şamil Yiğit

5-Emrah Keskinden

6-Şükran Ersöz

7-Mahmut Solaksubaşı

8-Elif Acar

9-Rıdvan Çakmak

10-Alpaslan Eker

11-Dursun Yavuz

12-Mehmet Öksüz

13-Ümit Güler

14-Metin Arslan

15-Telat Tepe

16-Gökhan Şen

17-Murat Dulger

18-Osman Alemdar

19-Yusuf İsmail Cirit

20-Ahmet Bilgin

21-Hülya Dündar

22-Veysel Altun

23-Yusuf Çankal

24-Büşra Karabayır

25-Turan Özbağ

26-Aziz Ballandı

27-Cüneyt Akan

28-Sadettin Yılseli

Kontenjan

1-Erdal Karataş

2-Ahmet Avcı

2-Mevlüt Çelik

 

 

CHP – İYİ Parti Listesi

 

1- Oğuz Hançer (İyi Parti)

2- Galip Gür

3- Arzu Karataş

4- Zeynep Akış Serintürk

5- Sedat Akkuş

6- Tefik Kaldırım

7- Songül Şanlı

8- Mustafa Kaynatma

9- Fatih Aydın

10- Durmuş Uslu

11- Bülent Çiçek

12- Tekin Rama

13- Nihat Çetin

14- Mahir Dağ

15- Sedat Özer

16- Bekir Doğer

17- Selahattin Ekinci

18- Mehtap Ünlü

19- Kanber Temel

20- Suat Ülgen

21 – Ünal Bayrak

22- Mustafa Emre Özgen

23- Hacer Öznur Çukadar

24- Kaan Gülcü

25- Füsun Karabulut

26- Sevcan Koçer

27- Meral Kılınç

28- Melike Öner

 

 

 

KONTENJAN

1- Emir Birgün

2- Bayram Demir

3- Mert Dimili

 

 

 

Saadet Partisi Meclis Listesi

1- Ahmet Vakkas Yıldız

2- İbrahim Tokgöz

3- İbrahim Sarı

4- Seçil Kurt

5- Turan Alkış

6- Hamza Aygün

7- Ekrem Acar

8- Nuran  Duru

9- Türkan Demiralay

10- Dursun Yiğit

11- Can Tatar

12 – Gökay Topaloğlu

13- Rıdvan Durmuş

14- Özkan Uğur

15- Celal Demirtaş

16- Deniz Uğurlu

17- İdris Demir

18- İzzettin Tutar

19- İbrahim Okuroğlu

20- Yusuf Eker

21- Yunus Küçük

22- Rıdvan Balta

23- Ömür Altın

24- Şükrü Özgüneş

25- Serbay Yalçın

26- Hüseyin Er

27- İsmail Sargın

28- Ümit Güngör

 

KONTENJAN;

Sedat Özmen,

İlhan Hocaoğlu

Serbülent Seçilmiş

 

 

BBP Gemlik Belediye Meclis Üyeliği Listesi şu isimlerden oluştu:

1-İrfan Oğultekin

2- Elif Coş

3- Serdar Malyemez

4- Hüseyin Yavuz

5- Yetkin Çetin

6- Arif Okumuş

7- Cezmi Tuna

8- Sercan Ayar

9- Resul Aydın

10- Tenzile Eker

11- Abdulkadir Akarsu

12- İsmail Cam

13- Murat Karataş

14- Ali Yılmaz

15- Adem Çalıova

16- Onur Özdemir

17- Osman Sütçüoğlu

 

KONTENJAN:

Huriye Karataş,

Zübeyir Bayrakdar

Muhammet Gümüşoğlu.

 

 

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Belediyeye yeni zabıta müdürü atandı

Belediyeye yeni zabıta müdürü atandı

Belediyeye yeni zabıta müdürü atandı Gemlik Belediyesi yeni zabıta müdürü Ferhat Geyik oldu. Belediyenin kıdemli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir