Dünya Göz’den Gemlik Belediyesi’ne Ayrıcalıklı Hizmet

Dünya Göz’den Gemlik Belediyesi’ne Ayrıcalıklı Hizmet

Gemlik Belediyesi, personelinin çeşitli kuruluşlardan indirimli faydalanabilmesi için gerçekleştirdiği anlaşmalara bir yenisini ekledi.

Bu kapsamda Gemlik Belediyesi ile Dünya Göz Hastanesi arasında, personel ve birinci dereceden yakınlarına tüm muayene ve tedavilerde indirim uygulanmasını öngören bir işbirliği protokolü imzalandı. Dünya Göz Hastanesi ile imzalanan protokol çerçevesinde belediye personeli ve birinci derece yakınları, teşhis ve tedavilerden indirimli faydalanabilecek.

Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Erol ve Bursa Dünya Göz Hastanesi Yetkilisi Kadir Albayrak arasında imzalanan protokolle, personel ve birinci derecede yakınlarına SGK anlaşması indirimi üzerine tüm tedavi ve muayenelerde ek bir indirim daha uygulanacak.

Çalışanlarının sosyal haklarını gözettiklerini belirten Gemlik Belediye Başkan Yardımcısı Kadir Erol, “Biz çalışanlarımızla birlikte bir aileyiz, iyi bir ekibiz. Gemlik halkına birlikte hizmet ediyoruz. Ekip arkadaşlarımızın her platformda haklarını gözetmek ve korumak için girişimlerde bulunmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda Dünya Göz Hastanesi ile personelimize yönelik muayene ücretlerinin indirimi noktasında bir protokol imzaladık. Personelimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Yıldız; Darbeler, Bağımsız Türkiye’nin Önünü Kesmiştir

Yıldız; Darbeler, Bağımsız Türkiye’nin Önünü Kesmiştir

Yıldız; Darbeler, Bağımsız Türkiye’nin Önünü Kesmiştir Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanlığı 27 Mayıs Darbesi’nin yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir