Anasayfa / Gemlik Haber / Jandarma ve Emniyet’ten Muhtarlara Ziyaret
Jandarma ve Emniyet'ten Muhtarlara Ziyaret

Jandarma ve Emniyet’ten Muhtarlara Ziyaret

Jandarma ve Emniyet’ten Muhtarlara Ziyaret

Gemlik İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Barış Bozkurt ve İlçe Emniyet Müdürü Abdulkadir Yüce, Bursa Gemlik Muhtarlar Derneğini ziyaret etti.

Kurumlar arasında uyumun önemine değinilen toplantılarda, mahallelerle ve muhtarlarla uyum içinde çalışan kolluk kuvvetlerinin sahada daha verimli olduğuna dikkat çekildi. Hem emniyet, hem jandarma adına birlikte hareket etmekten önemli fayda sağlandığı da ifade edilirken, Gemlik halkının kolluk kuvvetleri ile olan uyumu ve güveninin de, etkili çalışmaların önünü açtığı dile getirildi. Muhtarların da, mahallelerine hâkim isimler olmalarının, hedefe ulaşmakta daha önemli unsur olduğunu da kaydettiler.

Bursa Gemlik Muhtarlar Derneği Başkanı Enver Çelik ise; ”Çalışma süremizde, hem ilçe emniyet müdürlüğümüz, hem de Jandarma Komutanlığımızdan her konuda önemli destek aldık. Kendilerine çalışmalarından dolayı bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Enflasyon (10.56)ya Yükseldi

Enflasyon (10.56)ya Yükseldi

Enflasyon (10.56)ya Yükseldi Ekim ayında enflasyon, (8, 55) ‘di bunun sebeblerinden birisi, durgunlaşan gıda fiyatlarıydı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir