Anasayfa / Gemlik Haber / Muhtarlar Bu Dönemde Devam Dedi
Muhtarlar Bu Dönemde Devam Dedi

Muhtarlar Bu Dönemde Devam Dedi

Muhtarlar Bu Dönemde Devam Dedi

Gemlik’te Yerel İdareler Seçimleri öncesinde, Bursa Gemlik Muhtarlar Derneği üyesi olan muhtarların bir kısmı, sonraki seçimde de aday olacaklarını ifade ettiler.

Dernek Başkanı ve aynı zamanda Dr. Ziya Kaya Mahallesi Muhtarı Enver Çelik, Hamidiye Mahallesi Muhtarı Necmi Ünlü, Muratoba Muhtarı Hüseyin Sukuşu, Ata Mahallesi Muhtarı Süleyman Özgüneş ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mehdi Ağrı’nın katıldığı açıklamada, Gemlik’in büyük bölümüne hitap eden mahallelerin büyük bölümünün aday olacağı ifade edilirken, sonraki dönemde de hizmetlerine devam edeceklerini dile getirdiler.

Konu ile alakalı değerlendirme yapan Bursa Gemlik Muhtarlar Derneği Başkanı Enver Çelik; ”Dernek olarak muhtarlarımızla uyumlu bir çalışma dönemi geçirdik. Tüm üye arkadaşlarımız yine aramızda olacak. Kurumlarla uyum içinde yaptığımız çalışmalarda, vatandaşlarımıza ve mahallelerimize hizmet verdiğimize inanıyoruz. Cumhurbaşkanımızın muhtarlara verdiği önemin farkındayız. Buna göre bizler de sorumluluklarımızı artırdık” dedi.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

   Ak Parti Eski Yönetiminden İftar Organizasyonu

Ak Parti Eski Yönetiminden İftar Organizasyonu

   Ak Parti Eski Yönetiminden İftar Organizasyonu Gemlik AK Parti de görev yapan, teşkilatın 5.dönem …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir