Gemlik Kent Konseyinden Lösev Köyü Ziyareti

Gemlik Kent Konseyinden Lösev Köyü Ziyareti

Gemlik Kent Konseyinden Lösev Köyü Ziyareti

Gemlik Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Çiğdem Türe ve yönetimi Ankara Lösev Köyü’nün yanı sıra Bursa ve Ankara’da lösemi tedavisi gören hastaları ziyaret etti.

Ziyaretlerinde çocuklara moral veren ve onlarla sohbet eden Başkan Türe ve beraberindekiler, hediyeleriyle de çocukları mutlu etti. Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Türe, “Türkiye’deki kemik ilik nakli yapan en büyük hastanemizdeki lösemili hastalarımızı ziyaret ettik, geçmiş olsun dileklerinde bulunduk” dedi. Özellikle eğitim çağında bu hastalıkla mücadele edenlerin yanlarında olduklarını hissettirerek, onları psikolojik olarak güçlü tutmanın çok önemli olduğunu ifade olan Başkan Türe, “Unutmayalım ki, bir tek çocuğun yüzündeki gülümseme dünyalara bedel olduğu gibi onun sağlığına kavuşması maddi varlıklarla ifade edilemeyecek kadar kıymetli; mutlulukların en güzelini yaşatacak kadar güzeldir” dedi.

Ziyaretler günün anısına çekilen hatıra fotoğrafları ile birlikte sona erdi.

 

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Beki, "Girişim Dernekleri ve Kermesler Belirli  Zaman Diliminde Faaliyet Göstermeli"

Beki, “Girişim Dernekleri ve Kermesler Belirli  Zaman Diliminde Faaliyet Göstermeli”

Beki, “Girişim Dernekleri ve Kermesler Belirli  Zaman Diliminde Faaliyet Göstermeli” Gemlik Esnaf ev Sanatkarlar Odası …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir