Trafik Şube, göz açtırmıyor

Trafik Şube, göz açtırmıyor

Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube tarafından son dönemde yapılan uygulamalarda yakalanan evrakı olmayan motosiklet, abartı egzoz, yasaya uygun olmayan materyaller ve çakarları sergiledi.

Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğünde yapılan sergilemede, çok sayıda motosiklet ve abartı egzoz dikkat çekerken, çakarların sayısının çokluğu şaşkınlık yarattı.

Gürültü Kirliliğinden Çok Şikayet Oldu

Motosikletlerin egzoz sistemini değiştirmesi ve otomobillerdeki abartı egzozlardan dolayı, Gemlik içerisinde önemli gürültü kirliliği yaşandığı dönemde, çalışmalarını hızlandıran Trafik Şube, vatandaşların talepleri ve ihbarları sonrasında usule aykırı pek çok konuya müdahale etti. Gemlik’te ehliyetsiz ve evraksız kullanılan motosikletlere de el koyuldu.

Uygulamalar Sürecek

Özellikle gece saatlerinde gürültü kirliliği yaşatan araçlara yönelik çalışmaların devam edeceği kaydedilirken, Gemlik İlçe Emniyet Müdürü Abdulkadir Yüce de, çalışmalarından dolayı trafik şube ekiplerine teşekkür etti. Benzer çalışmaların aralıksız süreceği kaydedilirken, aynı zamanda trafikte tehlike de oluşturan araçlara izin verilmeyeceğinin altı çizildi.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Kumla'da Araç Yangını

Kumla’da Araç Yangını

Kumla’da Araç Yangını Gemlik Küçükkumla Mahallesi Yüksel Yıldırım Caddesi Doğan Sitesi karşısındaki boşlukta park halindeyken …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir