Epiwax Ne İşe Yarar, Faydaları Nelerdir

Epiwax Ne İşe Yarar, Faydaları Nelerdir

Epiwax Ne İşe Yarar, Faydaları Nelerdir

Vücuttaki istenmeyen tüylerden kurtulmak amacıyla kullanılan epiwax ağda diğer ağdalardan farklı çeşitli özelliklere sahiptir.

Ağda yapmanın en kolay ve en acısız yolu olarak ifade edilen epi wax ağda partikül inci ağda olarak da bilinir. Soyulabilir olması kullanım kolaylığı sağlamakta ve bu da epiwax ağdanın daha çok tercih edilmesine sebep olmaktadır. Koltukaltı, yüz ve bikini bölgesi başta olmak üzere vücutta çok çeşitli bölgeye uygulanabilmesi bu ağdayı daha çok tercih edilir hale getirir. Üstelik hassas cilt tiplerine de uygun olması sayesinde dileyen herkes epiwax soyulabilir ağdanın rahatlığını yaşayabilir. Böylece ağda yapmak artık zevkli ve acısız bir durum haline dönüşecektir.

Epiwax Soyulabilir Ağda Özellikleri

Epiwax partikül inci ağda herhangi bir acı vermeden vücudun herhangi bir bölgesinde bulunan tüylerin kökünden alınmasını sağlar. Ağdanın en önemli özelliği soyulabilir olmasıdır. Bu sayede ağda yaparken ekstra herhangi bir beze ihtiyaç duyulmaz ve kendi başına sürülen bölgeden çıkarılabilir. Normal ağdalarda ciltten çıkarma esasında acı ve ağrı hissedilebilir. Ancak epiwax soyulabilir partikül ağda için böyle bir durum söz konusu değildir. Tüm vücutta kullanılabilir özelliğe sahip olan bu ağda ciltte herhangi bir tahriş, kızarıklık ve buna benzer durumlara sebep olmaz. Tüyleri kökünden alarak kolayca yok etmesi sayesinde istenmeyen tüylerinden kurtulmak isteyen herkes tercihini epiwax soyulabilir ağdadan yana yapabilir.

Epiwax Soyulabilir Ağda Nasıl Kullanılır?

Ağda için insanlar genellikle güzellik salonlarında çok uzun vakitler geçirirler. Ancak epiwax ağda ile böyle bir durum yaşamaya gerek kalmadan çık kısa süre içerisinde vücuttaki tüylerden kurtulmak mümkündür. Genel olarak ağdanın kullanımı üç şekilde olur. İlk adımda ağdanın ısıtılarak sürülebilir kıvama getirilmesi gerekir. Sürülebilir hale gelen epiwax ağda istenilen bölgeye sürülür. Daha sonra soyulabilir kıvama gelebilmesi için kuruması amacıyla bir süre beklenir. Kuruduktan sonra ise sürülen bölgeden soyarak çıkarılır. Sürüldüğü bölgeden tamamen temizlenen orjinal epiwax ağda ardından ilgili bölgenin su ile yıkanması önerilir. Bu ağdanın yapılışı ve kullanımı son derece kolay olup isteyen herkes vücudunda her bölgede kolayca kullanabilir.

Epiwax Ağda Hangi Bölgelerde Kullanılır?

Epiwax soyulabilir ağda genel olarak vücutta her bölgede kullanılır. Bu ağdanın en çok kullanıldığı bölgelere bakıldığında bunlar arasında kollar, bacaklar, bikini bölgesi, koltuk altı, alın bölgesi ve dudak çevresi yer alır. Hassas cilt tiplerine uygun olması sayesinde vücutta istenilen noktada kullanılabilir. Buna imkân veren ise epiwax ağdanın bitkisel içeriğe sahip olmasıdır. Doğal yapısı vücutta herhangi bir olumsuz etkiye sebep olmaz. Epiwax soyulabilir partikül inci ağdanın kolay kullanılabilir olması ona pratiklik kazandırır. Bu sayede kısa süre içerisinde tüylerin bulunmadığı bir cilde sahip olunabilir. Böylece ağda yapmak için saatlerce vakit ayırmaya ve acı çekmeye gerek kalmaz.

 

5

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Kumla'da Araç Yangını

Kumla’da Araç Yangını

Kumla’da Araç Yangını Gemlik Küçükkumla Mahallesi Yüksel Yıldırım Caddesi Doğan Sitesi karşısındaki boşlukta park halindeyken …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir