Anasayfa / Gemlik Haber / Galataraylı Veteranlar Umurbey’de Sahaya Çıktı

Galataraylı Veteranlar Umurbey’de Sahaya Çıktı

Galataraylı Veteranlar Umurbey’de Sahaya Çıktı

Gemlik Sosyal Yaşamı Destekleme Derneği (GESYAD) düzenlediği etkinlikler ve veteranlar turnuvalarının yanı sıra, Galatasaray Veteran Takımı ile ikinci etkinliğini gerçekleştirdi.

Umurbey Recep Tayyip Erdoğan Stadyumunda düzenlenen etkinlikte, Galatasaray Veteran Takımı ile Gemlik Veteranları ve Gemlik Protokolünden oluşan takım karşılaştı. Müsabakayı Galatasaray Veteran Takımı 4-1 kazandı.

Müsabaka Öncesinde Etkinlikler

GESYAD tarafından düzenlenen organizasyon öncesinde Galatasaray’ın eski futbolcusu Bilgin Batıray’ın kabri ziyaret edildi. Ziyarette, Gemlik Müftüsü tarafından okunan dua sonrasında, Gemport Anadolu Lisesinde, öğrencilerle söyleşi düzenlendi.

Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Duran, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Şahmeran Çelenkoğlu, Liman Başkanı Asım Sulu, Sosyal Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Şükrü Deviren Ak Parti İlçe Başkanı Yaşar İslam ve Bursaspor efsanelerinden Beyhan Çalışkan forma giydi.

Müsabaka öncesinde konuşan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, ”Organizasyonu düzenleyenlere teşekkür ediyorum. İlçemiz adına önemli bir hizmeti üstleniyorlar. Bizler de, spora ve sosyal etkinliklere her dönem destek olmaya özen gösteriyoruz. Gemlik’te efsane isimleri görmek, bizleri de onurlandırdı” dedi.

Ultraslan’dan Büyük Destek

Gemlik ultrAslan grubu da tribünde yerini alırken, maç öncesinde meşale şovları ve maç esnasında lig maçı havasındaki tezahüratları ile etkinliğe destek verdiler.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik sahili renklendi

Gemlik sahili renklendi

Gemlik sahili renklendi 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen “100 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir