Osman Kılıç’tan Kulüpler Birliğine Ziyaret

Osman Kılıç’tan Kulüpler Birliğine Ziyaret

Bursa Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Osman Kılıç, Gemlik Amatör Spor Kulüpleri Birliği Takdir Komisyonunu ziyaret etti.

Yaklaşan seçimlerle ve bugüne kadar yaptıklarıyla alakalı konuşan Kılıç; ”32 yıldır bu işin içindeyim. Federasyonumuzda adaleti sağlamak için çalışıyoruz. Bu nedenle federasyonumuz sürekli denetim halinde. Bursa Altyapı çeşitliliği anlamında Dünya genelinde 10. il olmasına rağmen, yeterli verimliliği alamıyor. Amatör anlamda da Türkiye Finallerini her yıl oynuyoruz. Bölge finallerinde de her zaman Bursa’nın iki takımının finali kaldığını görüyoruz. Bu anlamda Bursa önemli fark yaratıyor. Bütçemiz aktarmalardan geliyor. Buna göre kulüplere destek veriyoruz. Belediye Kulüplerine destek vermemeyi prensip haline getirdik. Tesis anlamında da Recep Altepe’nin bize verdiği bina, Alinur Bey tarafından alındı ve Engelli Yaşam Merkezi yapıldı. Buranın da geçen güç açılışı oldu” dedi.

Takdir Komisyonu Sözcüsü Kazım Bulut ise; ”Daha önce de dile getirdiğimiz gibi önceliğimiz Gemlik’in kulüpleri. Gerek hakem, gerekse diğer konularda Gemlik bu dönemde hatırı sayılır zararlar gördü. Bizim üzerimize düşen vazife de, bu dönemde benzer sorunlar yaşanması durumunda tepki vermek. Şu anlık taraf olmasak da, Gemlik’in adına en faydalı kimse onu destekleyeceğiz” şeklinde konuştu.

 

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

PSİKOLOG!

PSİKOLOG!

PSİKOLOG! Pandeminin gölgesinde ilerleyen ülke ve dünya gündeminde mutlu bir güne daha uyanıyoruz her sabah! …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir