Gemlikspor ilk hazırlık maçında umut verdi

Gemlikspor ilk hazırlık maçında umut verdi

Gemlikspor ilk hazırlık müsabakasını Umurbey Recep Tayyip Erdoğan Stadyumunda yaptı. Sakarya Süper Amatör Kümenin iddialı takımlarından Sakarya Demirspor ile karşı karşıya gelen Gemlik ekibi, müsabakadan 1-1’lik eşitlikle ayrıldı.

  1. AMATÖRDE İDDİALI

Spor camiasının içinde bulunanlar tarafından yeni kurulan takım olmasına rağmen 1. Amatör Kümede iddialı olduğunun altı çizilen Gemlikspor’un, Sakarya’da profesyonellik hedefi olan ekiple rahat mücadele etmesi ve değişiklik yapılana kadar da müsabakayı önde geçmesi, bu sezon adına umut verdi. Kuralar sonrasında oluşacak gruba göre planlama yapacak olan Gemlik ekibinin Süper Amatör Kümede tekrar yer alması bekleniyor.

Müsabaka sonrasında değerlendirme yapan kulüp yönetimi; ”Gemlikspor’un bu sezon kat ettiği aşama, özlenen Gemlikspor’u oluşturacak. Gemlikli gençlerimizle devam edeceğimiz çalışmalarımızda, önümüzdeki sezonun da altyapısını oluşturacağız. Hedefimiz sadece bu yıl şampiyonluk değil, önümüzdeki yılın kadrosunun iskeletini de oluşturmaktır” şeklinde konuştular.

Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik'te uzun aradan sonra ilk Cuma...

Gemlik’te uzun aradan sonra ilk Cuma…

Gemlik’te uzun aradan sonra ilk Cuma… Ülkemizde Korona Virüs Salgını sebebiyle ara verilen ve uzun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir