Gemlikspor Yeni Yönetiminden  Yılmaz’a ziyaret

Gemlikspor Yeni Yönetiminden  Yılmaz’a ziyaret

Gemlikspor yönetimi, yeni oluşumu ve yönetimini tanıtmak için ziyaretlerine başladı. Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’ı ziyaret eden Kulüp Başkanı Cumhur Aydın ve yönetimi, Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’ı ziyaret etti.

Gemlik’te sporun geldiği nokta ve geleceği ile alakalı yapılan değerlendirmede, Gemlikspor yönetimi özellikle Gemlik Belediyespor ile Gemlikspor’un ortak hareket etmeye başlamasının ilçe sporunun geleceği adına önemine değindiler. Gemlik’in spor anlamında daha ileride olması için birliktelik gerektiğini vurgulayan Gemliksporlular, ilk adımı atarak önemli aşama kaydettiklerini vurguladılar.

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz ise; ”Gemlik’te spora önemli noktalarda destek veriyoruz. Bizim de önceliğimiz gençlerimizin sporla buluşmasıdır. Cuma günü de, basketbol sahalarımızdan birinin daha açılışını yapacağız. Gemlik’in sporun her alanında etkin olması beraberinde başarıyı da getirecektir. Gemlik Belediyespor altyapı anlamında önemli mesafe aldı. Bunlardan Gemlik takımlarının da istifa edecek olması bizleri memnun ediyor. Kulüpler Birliğimiz aracılığıyla spor kulüplerine de verdiğimiz destek, pek çok belediyeye de örnek olacak bir destektir. Spora katkı sağlayanların yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

FAALİYET RAPORU ONAYLANDI,  MHP GRUBU MECLİSİ TERK ETTİ

FAALİYET RAPORU ONAYLANDI,  MHP GRUBU MECLİSİ TERK ETTİ

FAALİYET RAPORU ONAYLANDI,  MHP GRUBU MECLİSİ TERK ETTİ   Gemlik Belediye Meclisi ikinci oturumunda Faaliyet …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir