Hafız Ali Tel’den Kuran-İ Kerim Ziyafeti

Hafız Ali Tel’den Kuran-İ Kerim Ziyafeti

Hafız Ali Tel’den Kuran-İ Kerim Ziyafeti

Gemlik Belediyesinin Ramazan etkinlikleri kapsamında Dünya Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Birincisi Hafız Ali Tel, muhteşem sesiyle Gemliklileri mest etti.
Asım Kocabıyık Camiinde gerçekleştirilen etkinliğine konuk olan Hafız Tel’e vatandaşlarda büyük ilgi gösterdi. 2009 yılında Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması’nda Türkiye birincisi olan ardından da 2010’da Türkiye’yi temsilen katıldığı Uluslararası Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma ve Hafızlık Yarışması’nda “Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma” kategorisinde Dünya birincisi olan Ankara Ahmet Hamdi Akseki Camii İmam Hatibi Hafız Ali Tel, Ramazan etkinliğindeki Kur’an-ı Kerim tilaveti ile Gemliklilere huzur dolu bir akşam yaşattı.
Program sonunda Erzurumlu Hafız Ali Tel’i tebrik eden Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Gemlik’te Ramazan etkinliklerinin, Ramazan ayının manevi iklimine uygun olarak gerçekleştiğini ifade ederek, “Rabbim bu güzel akşamlarımızın sonunda, bayrama eriştiğimizde de Gemlik’te aynı manevi iklimin, aynı ruhun devam etmesini bizlere nasip etsin” dedi.Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

TARİHİ ÇINAR DEVRİLDİ

TARİHİ ÇINAR DEVRİLDİ

TARİHİ ÇINAR DEVRİLDİ Gemlik’te tarihi çınar sabah saatlerinde etkili olan rüzgar ve fırtına dolayısıyla devrildi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir