Anasayfa / Gemlik Haber / Okullarda İftar Coşkusu Sürüyor
Okullarda İftar Coşkusu Sürüyor

Okullarda İftar Coşkusu Sürüyor

Okullarda İftar Coşkusu Sürüyor

 

Gemlik Belediyesinin “Gençlik İftarları” projesi kapsamında, liselere yönelik İftar etkinlikleri devam ediyor. Gemport Gemlik Anadolu Lisesinin ardından, ikinci iftar organizasyonu da Celal Bayar Anadolu Lisesinde gerçekleşti.

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Avcı, Okul Müdürü Kamil Beki ve öğretmenlerin de yer aldığı iftar yemeği, 400 öğrencinin katılımıyla okulun bahçesinde yapıldı.

Roman Kültürü Araştırma ve Yaşatma Derneği Çalgıcı Mektebi üyelerinin tasavvuf musikisi ve ilahileriyle renklenen program, iftar coşkusuna dönüştü. Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’da ilahilere eşlik ederken, öğrencilerden büyük alkış aldı.

“Gençlerimiz her şeyin en iyisine layıktır” diye konuşan Belediye Başkanı Refik Yılmaz, öğretmen ve öğrencilerin Ramazan aylarını kutladı. Üniversite sınavına hazırlanan lise son sınıf öğrencilerine başarı dileklerinde bulunan Başkan Yılmaz, ilçede eğitim ve öğretime yönelik hizmet ve yatırımların artarak devam edeceğini söyledi.

Keyifli bir ortamda gerçekleşen iftar programı Okul Müdürü Kamil Beki’nin okuduğu dualar ile son buldu.Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Kültür Kolejinden Özdilek'te Sergi

Kültür Kolejinden Özdilek’te Sergi

Kültür Kolejinden Özdilek’te Sergi Gemlik’te kurulu bulunan Kültür Koleji Özdilek Alışveriş merkezinde sergi düzenledi. Kültür …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir