Belediyespor Finalde Penaltılarla kaybetti 

Belediyespor Finalde Penaltılarla kaybetti 

Belediyespor Finalde Penaltılarla kaybetti

Gemlik’i hemen her yaş grubunda bölge finallerinde temsil eden Gemlik Belediyespor, son bölge şampiyonasında da finale kaldı. Grubundan lider çıkan Gemlik Belediyespor, finalde İstanbul Damlaspor ile karşı karşıya geldi.

Final maçında 2-1 geriye düşen Belediyespor 2-2’lik eşitliği sağlayarak müsabakayı penaltılara getirmiş oldu. Türkiye’nin ilk 8 takımının katılacağı Türkiye Şampiyonası maçından penaltılarda 4-2 yenilerek uzaklaşan Gemlik Belediyespor, önemli kulüplerin de ilgisini çekmeyi başardı.

YILMAZ’DAN BELEDİYESPOR’A TEŞEKKÜR

Türkiye Şampiyonası eşiğinden dönen ve Bölge İkincisi olan Gemlik Belediyespor’u başarılarından dolayı tebrik eden Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz; ”Belediyespor U15 takımımızı ne kadar gurur duysak azdır. Finalde kaybetmiş olsa da, farklı yaş gruplarında bölge finallerine katılmaya hak kazanan evlatlarımız, gösterdikleri gayret ile Gemlik’in gururu olmuşlardır. Gemlik Belediyespor ve Gemlik’e kazandırılan spor tesislerinin faydalarını görüyoruz. Sporda geleceğimiz teminat altındadır. Bize bu heyecanı yaşatan ve bölge ikincisi olan Belediyespor Başkanımıza, yönetimine, antrenör ekibine ve sporcularımıza teşekkür ediyorum” dedi.Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Şehit Polis Orhangazi Şehitliğine Defnedilecek, Soylu Geliyor

Şehit Polis Orhangazi Şehitliğine Defnedilecek, Soylu Geliyor

Şehit Polis Orhangazi Şehitliğine Defnedilecek, Soylu Geliyor   Bursa’da dün akşam iki grup arasındaki kavgaya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir