Anasayfa / Gemlik Haber / Oy Verirken Neleri Düşünmeliyiz
Sürpriz Dolu Bir Hafta Kararsızlar karar  veremiyor Kaşıkcı Konusunda Da Bölündük Kutlamalardaki İlginç Görüntüler İşin İçinde Amerika Var Refik Yılmaz(AS TV) deydi Süperlig’in Beşinci Haftası Suriye Politikasını İç Siyasete Bulaştırmayalım Büyükşehir “Ateşten Koltuk” Yüksek Zam Durgunluk Getirir Fenerbahçe Ve Bursaspor Zorda Terör Destekçisi Amerika Ak Partinin Rakibi Kararsızlar Önerilerimiz Siyasi Değil, Tekniktir Girişteki Resim Komployu Bozdu

Oy Verirken Neleri Düşünmeliyiz

Oy Verirken Neleri Düşünmeliyiz

24 Haziran seçimlerini, halkın gündemini yakalayan partinin kazanacağını düşünüyorum.

Bu seçimlerde şu kadar Km. Yol yaptık,şu kadar köprü yaptık şeklindeki açıklamaları secmen üzerinde etkili olmayacağını sanıyoruz.

Fetö/Ypg örgütlerine demokrasi ambalajı içinde örtülü destek veren partilerin ve adayların düşüncelerini meydanlarda duymak isteriz.

Türklere de muslumanlara da savaş açıp amerika ile ilgili dusuncelerini duymak isteriz.

Islamın en kutsal değerlerini topraklarında bulunduran ama islam ve türk düşmanları ile iş birliği yapan Suudi Arabistan ile ilgili dusuncelerini bilmek isteriz.

Amerika,Nato ve AB ile ortakliklarimizin geleceği ile ilgili tum adaylarin goruslerini net olarak bilmek isteriz geçmişte seçim meydanlarında “irtibarsizlastirma” edebiyatından bıkmıştık bu seçimlerde genellikle “toplumsal projeler” duymak isteriz.Gariban ve vb. Yakistirmalardan uzak durulmasini istiyoruz.

FETÖ ve YPG terörü ile mücadelenin aktarılmasının ülkemizi bolunme aşamasına getireceğini anlamalıyız.

Kuklacı Amerika ile hokkamaz Trump’ın amaçlarını iyi analiz etmeliyiz Dolardaki hareketlilik ile Trump’ın şiddete davet eden açıklamalarını birlikte değerlendirmeliyiz.

Son yıllarda dış politikada ve bölgede dik duran Türkiye’ye ekonomik baskı uygulandigini fark etmeliyiz.

aslinda bu seçimlerde “seçmenimizin de büyük sorumluluk altında” olduğunu görüyoruz.Meydanlarda “Demokrasi ve Özgürlük” vaat ederken FETÖ ve YPG ile mücadeleye zarar verilmesinden kaçınabilmeliyiz.

Sadece islâmın değil,bir o kadar da Türkiye nin büyük düşmanı olan Amerika ile de mücadele ettiğimizi bilmeliyiz.

Ortağımız Amerikanın bize paramızla silah saymadığını ama Türkiyeyi bolmek için YPG ye 5.000 tır silah yardımı yaptığını hep hatırlamalıyız unutmalıyız.

Meydanlarda “Demokrasi ve Özgürlük” isteyenlere kimin için istediklerini de sormalıyız.

 

Günün Sözü

Ülkemi ailemden daha çok severim ama insanlığı da ülkeme değişmem.

“Fenclon”

 Hakkında Gündem Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

Altıntaş Ankara’dan aday adayı

Altıntaş Ankara’dan aday adayı Gemlik eski kaymakamlarından ve hali hazırda Gölcük kaymakamı Mustafa Altıntaş, yerel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir