CHP Seçimlere 3 Koldan Start Verdi

CHP Seçimlere 3 Koldan Start Verdi

CHP Seçimlere 3 Koldan Start Verdi

CHP Gemlik İlçe Başkanlığı seçim çalışmalarına İslamköy Mevkii’nden başladı. Ardından ise, Adliye ve Güvenli köylerini ziyaret etti.  Muharrem İnce’ye halkın teveccühü büyük olduğunu belirten CHP’liler, Bu iş ‘tamam’ dedi.

CHP Gemlik İlçe Başkanı Cemil Acar, Belediye Başkan Adayı Mehmet Sertaslan ve Bursa İl Kadın Kolları Başkanı Vildan Özkula, Gençlik Kolu Başkanı Suat Ülgen, Kadın Kolu Başkanı Mehtap Ünlü ve Milletvekili Aday Adayı Kemal Atan ile  İslamköy, Adliye ve Güvenli mahallelerine çıkarma yaptı.

“İnce ivme kazandırdı”

Partimizin adayı Muharrem İnce olduğu günden itibaren vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle karşılaşıyoruz diyen CHP Gemlik İlçe Başkanı Cemil Acar, “Sayın İnce Gemlik’i adeta ikinci memleketi gibi görüyor. Adaylığı açıklandığından beri vatandaşlarımızdan yoğun ilgi ve destek görüyoruz. Memleketimizin evladı olan Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı yapacağız. Vatandaşlarımızda bizle aynı fikirde, 16 yıldan beridir siyasi tartışmalardan ve ayrıştırıcı politikalardan sıkılmış durumda bizlerde bunun farkındayız. Sayın İnce’yi Cumhurbaşkanı yapacağız” dedi.

“Çiftçi kötü durumda”

Çiftçinin önceden bir havuz zeytin ile düğününü yapabildiği, evini yapabildiğini belirten Cemil Acar, “Görüyoruz ki zeytincimiz çok kötü durumda, Türkiye’de devletten destekleme alamayan nadir yerlerdeyiz. Biz ilçe başkanlığımız olarak köy köy gezerek imza kampanyaları düzenlemiş bu konuda destek istemiştik. Ne yazık ki hükümetimizden olumlu anlamda bir adım göremedik. O günden bu yana mazot 1 tl arttı. Gübre neredeyse %20 zamlandı. Çiftçi için her şey gün geçtikçe kötüye gidiyor. Bizde bu kötü gidişe dur demek için Muharrem İnce’nin liderliğinde köylümüzü hak ettiği refah seviyesine kavuşturacağız” şeklinde konuştu.

 Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik Kent Konseyi Ramazan’da binlerce aileye ulaştı

Gemlik Kent Konseyi Ramazan’da binlerce aileye ulaştı

Gemlik Kent Konseyi Ramazan’da binlerce aileye ulaştı Gemlik Kent Konseyi, Ramazan Ayı boyunca binlerce aileye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir