Bulut ‘’ Şimdi Destek Olma Zamanı Gemlik

Bulut ‘’ Şimdi Destek Olma Zamanı Gemlik

Bulut ‘’ Şimdi Destek Olma Zamanı Gemlik

Türkiye Basketbol 1.ligi yükselme finallerinde 3.maçına çıkacak Gemlik Basketbol  5 mayıs Cumartesi saat 17:00 ‘da Artvin Belediye ile mücadele edecek. Gemlik Basketbol  1 galibiyet 1 mağlubiyet ile toplam 3 puan ile  Final grubunda 4. sırada yer alırken Artvin Belediye aldığı 2 mağlubiyet ile  2 puan ’la  8.sırada yer alıyor.

Gemlik Basketbol Kulübü Başkanı ‘Berkay Bulut ‘’ Sportif olarak iyi işlere imza atıyoruz. İlçe olarak halkıyla , kurumuyla  ve kuruluşuyla herkesin maddi ve manevi olarak destek olmasının önemli unsur olduğunun dile getirerek. Gemlik’te  yönetim kurulu arkadaşlarımız ile iyi bir hava oluşturduk . Bu havanın daha üst seviyelere çıkmasını sağlayan Genel menajerimiz Yahya Gümüş , Antrenörümüz Fatih elbaş ve Sporcularımızın büyük fedakarlık göstermesi  Gemlik isminin 8’li finallerde temsil edilmesini sağladı.

Şimdi Gemlik olarak rakiplerine karşı mütevazi  bir bütçeye sahip takımımıza 5 mayıs Cumartesi saat 17:00 da  oynanacak Artvin Belediye müsabakasında destek olma zamanı . Gemlik olarak hep birlikte ilçemiz için mücadele etmemiz gerekiyor bu yüzden  cumartesi  günü  Gemlik Halkını , Kuruluşu  ,Kurumu  , Mülkü amirleriyle  ve Spor severleriyle Gemlik ilçe spor salonuna bekliyoruz.

 Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Yıldız; Darbeler, Bağımsız Türkiye’nin Önünü Kesmiştir

Yıldız; Darbeler, Bağımsız Türkiye’nin Önünü Kesmiştir

Yıldız; Darbeler, Bağımsız Türkiye’nin Önünü Kesmiştir Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanlığı 27 Mayıs Darbesi’nin yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir