Avcı'dan Ağdemir'e Hayırlı Olsun Ziyareti

Avcı’dan Ağdemir’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Avcı’dan Ağdemir’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Gemlik Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi başkanı Mevlüt Avcı, Gemlik Ticaret ve Sanayi odasının yeni seçilen yönetim kuruluna hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Avcı beraberinde kooperatif yönetcisi Sedat Gürle ve kooperatif müdürü Kenan Karakaş ile yaptığı ziyarette, heyeti Yönetim kurulu başkanı Ağdemir’in yanı sıra oda yönetim kurulu başkanvekilleri Semih Aşkın ve Abdullah Kavlak ile yöneticiler Şefik Yılmaz, Hasan Hamaloğlu, Fatih Buluk ve Alaattin Akcan karşıladı.

Gemlik Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi başkanı Mevlüt Avcı yapılan oda seçimlerinin hayırlı olmasını dileyerek,  göreve gelen yeni yönetim kuruluna da başarılar temenni etti.

GTSO Başkanı Paşa Ağdemir’de uzun yıllar oda başkanlığı yapan Kemal Akıt’tan görevi devraldığını ifade ederek, “Kemal  abiden devraldığımız görevi  dahada ileri götürmek zaten yüksekte olan çıtayı sürdürmek için elimizden gelen tüm gayret ve özveriyi göstereceğiz” dedi.

 Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Korona virüsle mücadele için sahillere büyük operasyon

Korona virüsle mücadele için sahillere büyük operasyon İçişleri Bakanlığı’nın korona virüsle mücadele kapsamında büyük denetimleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir