Sanatolya Sanat Atölyesinden Dans Gecesi

Sanatolya Sanat Atölyesinden Dans Gecesi

Sanatolya Sanat Atölyesinden Dans Gecesi

Gemlik’te kısa süre önce faaliyete geçen Sanatolye Sanat Atölyesi 29 Nisan’da düzenlediği dans gecesi gecesi ile dansseveleri bir araya getirdi.

Genel Sanat Yönetmeni Egemen Kanmaz, Dans gecemizde bize destek veren Körfez Osgb, Adliye Köyü Tarımsal Kalkındırma Kooperatifi, Marpesia Consept ve Gemlik Belediyesine” teşekkür ediyoruz dedi.

Kanmaz, “Sakarya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Türk Halk Oyunları Bölümünü bitirdekten sonra  2008 yılından bu güne çeşitli okul ve kurumlarda yapmış olduğumuz çalışmaları ve etkinlikleri bir çatı altında toplama hedefiyle Sanatolya Sanat Atölyesini açmış bulmaktayız. Atölyemizde 15 branşta ders verilmektedir. Yaklaşık 2 aydır aktif olarak çalışan Sanat Atölyemizin 29 Nisan Dünya Dans Gününde  açılışını yapmak üzere gece düzenledik. 150 öğrenci sahne aldığı bu gecede farklı yöre ait halkoyunları ve modern dans gösterileri sergilendi” dedi.

 Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Cumhurbaşkanı Erdoğan Gemlik’e Geliyor..

Cumhurbaşkanı Erdoğan Gemlik’e Geliyor… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, 18 Temmuz Cumartesi günü Bursa’ya ve Gemlik’e …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir