GTSO'da Görev Teslimi Yapıldı

GTSO’da Görev Teslimi Yapıldı

   GTSO’da Görev Teslimi Yapıldı

GTSO  Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Akıt görevi yeni Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Ağdemir’e devretti.

Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Ağdemir görev teslimi sonrası yaptığı konuşmada, “ Kırk yılı aşkın süredir tanıdığım, çok değerli büyüğüm, ağabeyim  Kemal Akıt’tan aldığım terbiye, kurum kültürü ve deneyimle odamızı daha da ileriye taşıyacağıma söz veriyorum. Kemal başkanımdan aldığım koltuğun yerini doldurmanın zor olduğunu biliyorum. Saygıdeğer büyüğüm Kemal Akıt’ın her daim başımızın üstünde yeri var. Onun güçlü temsil kabiliyetinden, tecrübelerinden her daim istifade edeceğim, etmek isterim. Yapacak çok işimiz gidecek çok yolumuz var. Rabbim bizleri utandırmasın. Gemlik her zaman en iyisini hak ediyor. Kapımız herkese açık. Gemlik için, üyelerimiz için, gençlerimiz için, daha güçlü bir ekonomi için  tüm kamu kurum ve kuruluşları, sivil toplum kuruluşları ile ortak bir paydada buluşmaya her daim hazırız”dedi.

GTSO’da Görev Teslimi Yapıldı

Ardından söz alan Eski Yönetim Kurulu Başkanı  Kemal Akıt, “ Uzun yılladır beraber mesai yaptığım ve sevdiğim bir kardeşime bu kutsal görevi devretmenin mutluluğunu yaşıyorum. Devrettiğimiz bu bayrağı daha da ileriye taşıyacağından hiç şüphem yoktur.  Kendisine ve diğer çalışma arkadaşlarıma bu kutsal vazifede üstün başarılar dilerim” şeklinde konuştu.

Akıt, devir teslimim ardından uzun yıllar birlikte çalıştığı tüm oda personeli ile de vedalaştı. Akıt, “Odamızın gelişiminde aktif rol alan, cefakâr personelime gönülden teşekkür ediyorum. Ben inanıyorum ki , bundan sonraki yönetimle de aynı azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceksiniz. Sizlerden beklentim de budur. Hepinize görevlerinizde başarılarınızın devamını dilerim. “ dedi

 Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik Kent Konseyi Ramazan’da binlerce aileye ulaştı

Gemlik Kent Konseyi Ramazan’da binlerce aileye ulaştı

Gemlik Kent Konseyi Ramazan’da binlerce aileye ulaştı Gemlik Kent Konseyi, Ramazan Ayı boyunca binlerce aileye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir