Anasayfa / Gemlik Haber / Bölge Parkı Yaza Hazır
Bölge Parkı Yaza Hazır

Bölge Parkı Yaza Hazır

Bölge Parkı Yaza Hazır

Gemlik Belediyesi Temizlik Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelinde yaklaşan yaz ayları sebebiyle kapsamlı bir temizlik yapıldı. Bahar temizliğine başlayan Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, farklı bölgelerde ağaç budaması yaparken, parklarda uzayan otları da çim biçme araçlarıyla temizliyor.
Bu kapsamda Belediye Başkan Vekili Turgut Durmuş’un talimatı ile Bölge Parkında da geniş çaplı temizlik operasyonu gerçekleştiren ekipler, havuz bakım ve onarımının yanı sıra yabani ot temizliği, çiçek ekimi ve çevre düzenlemesi yaparak Bölge Parkını yaza hazırladı.
Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Hulusi Gandar ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyen Gemlik Belediye Başkan Vekili Turgut Durmuş, ilçedeki parkların özellikle ailelerin uğrak yerleri haline dönüştüğünü belirterek, “İlçemizin sağlık ve estetiğini doğrudan ilgilendiren temizlik konusunda gereken hassasiyetin gösteriyoruz. Daha temiz bir Gemlik için çalışmalarımız aralıksız devam edecek” dedi.Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

   Umurbey Celal Bayar Sağlık Meslek Lisesinde Mevlid-i Nebevi Programı

   Umurbey Celal Bayar Sağlık Meslek Lisesinde Mevlid-i Nebevi Programı

   Umurbey Celal Bayar Sağlık Meslek Lisesinde Mevlid-i Nebevi Programı Umurbey Celal Bayar Sağlık Meslek …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir