Başkan Yılmaz Ata Mahallesi Sakinleriyle Buluştu

Başkan Yılmaz Ata Mahallesi Sakinleriyle Buluştu

Başkan Yılmaz Ata Mahallesi Sakinleriyle Buluştu

 

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Eşi Suzan Yılmaz ile birlikte Ata Mahallesi sakinleri ile kahvaltı programında bir araya geldi. Gemlik Belediyesi tarafından hafta sonu Ata Mahalle Konağında düzenlenen kahvaltıda, vatandaşlarla uzun uzun sohbet eden Başkan Yılmaz, hem talep ve önerileri dinledi hem de devam eden ve başlayacak olan belediye çalışmaları hakkında mahalle sakinlerine bilgi verdi.

Yoğun katılımın olduğu kahvaltı programında konuşan Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, Belediye olarak tüm mahallelerimizde yaşayan vatandaşlarımızın talepleri bizler için çok önemli. Bu kapsamda vatandaşlarımızın belediyeye gelmesini beklemeden bizzat ziyaret edip talep ve önerilerini dinliyoruz. Bir taraftan güneşin, bir taraftan yeşilin bir taraftan da deniz manzarasının tadını çıkarırken diğer yandan da vatandaşlarımızla bir araya geliyor, onlarla birlikte karar alıyoruz. Gemlik Belediyesi olarak sorunsuz, sıkıntısız, daha modern bir kent oluşturmak ve hayatı kolaylaştırmak üzere tüm gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Bizlere olan bu inanç sürdükçe, halkımızın emrinde olmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Yılmaz Ata Mahallesi Sakinleriyle Buluştu

Kısa süre önce açılışı gerçekleştirilen Mahalle Konağı ile birlikte bölgenin büyük bir eksikliğinin de giderildiğini dile getiren Başkan Yılmaz, “Her mahalleye bir konak hedefimiz doğrultusunda Ata Mahallemiz de konağına kavuştu.  İki katlı konağın alt katının beylere, üst katının da bayanlara tahsis ettik. Konağımızda ilk kahvaltıyı yapmakta bizlere nasip oldu. Mahalle kültürünü ve geleneklerini gelecek nesillere aktarmak adına önemli yere sahip olan bu konaklar, halkımızın buluşma noktası olacak. Gemlik gelişmeye, mahallelerimiz güzelleşmeye devam edecek” diye konuştu.

Ata Mahallesi Muhtarı Süleyman Özgüneş de, Gemlik Belediyesinin düzenlemiş olduğu kahvaltı programından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek, yapılan hizmetlerden ötürü Başkan Yılmaz’a teşekkür etti. Kahvaltı sonrası vatandaşlarla uzun uzun sohbet eden Başkan Refik Yılmaz, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik'te uzun aradan sonra ilk Cuma...

Gemlik’te uzun aradan sonra ilk Cuma…

Gemlik’te uzun aradan sonra ilk Cuma… Ülkemizde Korona Virüs Salgını sebebiyle ara verilen ve uzun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir