Güvercin Kavgasında Kan Aktı 2 yaralı

Kumla’da Güvercin Kavgasında Kan Aktı 2 yaralı

Gemlik Kumla Mahallesi Sedef Sokakta meydana gelen olayda, güvercin kümesi kavgasında kan aktı. Güvercin besleyen baba oğul Mehmet S.(39) ve M.S.(17) yaralandı. Baba Mehmet S.’nin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Görgü tanıklarının iddiasına göre T. isimli şahsın güvercin kümesini yıkması sonrasında Mehmet S.n ile kavga ettiler. Aralarında hakaret ve küfürleşme de yaşanınca zanlı aracından pompalı tamir edilen av tüfeğini çıkararak Mehmet S.’ye ateş etti. Karın bölgesinden yaralanan S.’nin oğlu M.S.’nin  üstüne gelmesiyle onu da bacaklarından yaraladığı öne sürülen zanlı olay yerinden kaçarak uzaklaştı.

İki yaralı 112 Acil ekipleri tarafından Gemlik Muammer Ağım Devlet Hastanesine kaldırıldı. Şahıslara ilk müdahalesi burada yapılırken, oğul M.S.’nin  hayati tehlikesi bulunmadığı, baba M.S.’nin ise hayati tehlikesinin sürdüğü kaydedildi.

Gemlik İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri olayla alakalı soruşturma başlatırken, şahsın  yakalanması ile alakalı da çalışmalarını sürdürüyor.Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik'te uzun aradan sonra ilk Cuma...

Gemlik’te uzun aradan sonra ilk Cuma…

Gemlik’te uzun aradan sonra ilk Cuma… Ülkemizde Korona Virüs Salgını sebebiyle ara verilen ve uzun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir