GTSO Akademi Kazandırıyor

GTSO Akademi Kazandırıyor

GTSO Akademi Kazandırıyor

GTSO Akademi 2018 yılı eğitim programına start verdi. Bu kapsamda oda üyelerinden gelen talepler doğrultusunda planlanan eğitimlerin ilki olan Etkili Lider Yönetici Eğitimi başarı ile tamamlandı.

GTSO toplantı salonunda verilen eğitim ABİGEM eğitmenlerinden Reha Tartıcı’nın sunumu ile gerçekleşti.

GTSO’dan yapılan açıklamada; “Günümüzde iş hayatının performansını arttırma, iş gücü kapasitesini en üst düzeye çıkarma, kalite standartlarında rekabet edebilecek güçte olma, verimlilik, etkinlik ve hız gibi konularda başarı sağlayabilmesi için modern yönetim anlayışına sahip lider yöneticilere ihtiyacı vardır.

Bu eğitim süresince üyelerimizin liderlik vasıfları kazanması, yönetici ve iş görenler arasındaki iletişim engellerinin aşılmaya çalışılması, yöneticilerin empati yeteneklerinin arttırılabilmesi ve yöneticilerin olayları helikopter bakış açısıyla analiz edip değerlendirebilmeleri hedeflemiştir.

GTSO Akademi’nin 2018 yılı için planladığı diğer eğitimlere http://gtso.org.tr/egitimler sayfamızdan ulaşabilir , eğitimler hakkında bilgi alabilir ve başvuru yapabilirsiniz” denildi.

 

GTSO Akademi Kazandırıyor

 Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik Yeşilay'dan Sigara Bırakmak İsteyenler İçin Online Psikolojik Danışma Hizmeti

Gemlik Yeşilay’dan Sigara Bırakmak İsteyenler İçin Online Psikolojik Danışma Hizmeti

Gemlik Yeşilay’dan Sigara Bırakmak İsteyenler İçin Online Psikolojik Danışma Hizmeti ‘Sigarayı Bırakmanın Tam Zamanı Diyorsan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir