Gemlik Belediyespor’dan bir Bölge Finali daha

Gemlik Belediyespor’dan bir Bölge Finali daha

Gemlik Belediyespor’dan bir Bölge Finali daha

Gemlik Belediyespor altyapıları, farklı kulvarlarda şampiyon olmaya devam ederken, futbol altyapısında bir bölge finaline daha hak kazandı. Gemlik Belediyespor’un U14 takımının Kocaeli’nde oynayacağı bölge finali grubunda, rakipleri de belli oldu.
Çekilen kura sonrasında 22, 23, 24 ve 25 Mart tarihlerinde Kocaeli’de oynanacak müsabakalarda, Gemlik Belediyespor U14 takımına zorlu rakipler denk geldi. İFA ve Yeşilyurt gibi iki İstanbul takımının bulunduğu final grubunda diğer rakipler ise Sakaryagücü ve Yalova Doğanspor.
Kura sonrasında açıklama yapan Gemlik Belediyespor Başkanı Hulusi Gandar; ‘’Gemlik’te sporu önemli aşamaya getirdik. Futbolda da adeta çağ atlattık. Altyapı anlamında da sadece Gemlik’i değil, Bursa’yı da bu şampiyonalarda temsil etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Oyuncularımızı, teknik heyetimizi ve yönetimimizi kutluyorum. Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’a, Gemlik Belediyesine, Gemlik Amatör Spor Kulüpler Birliğine de desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum’’ dedi.Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik Kent Konseyi Ramazan’da binlerce aileye ulaştı

Gemlik Kent Konseyi Ramazan’da binlerce aileye ulaştı

Gemlik Kent Konseyi Ramazan’da binlerce aileye ulaştı Gemlik Kent Konseyi, Ramazan Ayı boyunca binlerce aileye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir