TATAR; KARDEŞ SİYASETİ YAPACAĞIZ

TATAR; KARDEŞ SİYASETİ YAPACAĞIZ

 

Saadet Partisi Gençlik Kolları Başkanı Can Tatar ve arkadaşlarının bu seferki durağı Ak Parti Gençlik Kolları oldu. İlçemizdeki siyasi partilerin, gençlik kollarını tek tek ziyaret ederek ilçe siyasetinde ve sosyal hayatında gençliğin daha aktif olması için çalışmalar yaptıklarını belirten Tatar, konuşmasında şu konulara değindi.

“Ayrıştırıcı politikaların yapıldığı şu dönemde, siyasi partilerin gençlik teşkilatlarının birleştirici söylemlerinin üst yönetimlere örnek olacağına inanıyorum. İlçemiz gençliğini siyaset içerisinde daha bilinçli ve daha saygın bir siyaset yapmaya katkı sağlayacağını düşündüğümüz Gençlik Platformunu tüm siyasi partilerin gençlik teşkilatları ile birlikte kurmayı planlıyoruz. Bu oluşumun temelini kardeşlik bilincine dayanarak atacak ve gençlik olarak siyaseti baştan yazacağız” derken;

Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Furkan Siyaher’de, ziyaretlerinden dolayı Can Tatar ve arkadaşlarına, yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür ederek başladığı konuşmasında şunları söyledi. “Söz konusu platform ile alakalı olarak bizimde çalışmalarımız olmuştu. Gemlik’imize ve Gemlik gençliğine faydalı olacak her konuda ortak çalışmalara hazır olduğumuzu ve destek vereceğimizi bilmenizi isteriz. Kardeşlik ortamının kurulması bizim de temel ilkelerimizden birisidir. Kurulacak olan platforma, ilçemizdeki tüm siyasi partilerin gençlik teşkilatlarının ortak olması ve görev alması bizleri de sevindirir.” diyerek sözlerini noktaladı.

Toplantı sonrası Tatar, Siyaher’e merhum Necmettin Erbakan hocanın “Davam” adlı kitabını hediye etti.

 Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Gemlik'te Kafe ve Restoranlar Açıldı

Gemlik’te Kafe ve Restoranlar Açıldı

Gemlik’te Kafe ve Restoranlar Açıldı Sağlık Bakanlığı tarafından getirilen genelgeyle, Koronavirüs Kovid – 19 salgını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir