Çürüyen Ağaçlar Tehlike Saçıyor

Çürüyen Ağaçlar Tehlike Saçıyor

Gemlik Karsak Caminin yanındaki alanda bulunan çam ağaçları çürümesinden dolayı tehlike oluşturuyor. Yıllar içinde egzoz gazları ve çeşitli nedenlerle önemli ölçüde hasar gören ve çürüyen ağaçlar, bölgede endişeye de neden oluyor.

Cuma Günü Düşen Dal Öldürüyordu

Geçtiğimiz Cuma günü yaşlı bir vatandaşın kafasına düşen büyük bir dal parçası, bölgede bulunan tente olmasa neredeyse ölüme sebep oluyordu. Yaşanan olay sonrasında, ağaçların çürüdükten sonra varlığı tartışılırken, tehlikeye çözüm bulunması vatandaşlar tarafından talep edildi.

Yaşanan olaydan sonra, ağaçlar üzerinde inceleme ve testler yapılması, çürüyen bölümlerin tespit edilmesi, buna göre tehlikenin son bulması ile alakalı talepte bulunan vatandaşlar, bölgede özelikle havaların ısındığı dönemde önemli sayıda insanın zaman geçirdiğine dikkat çekerek, tehlikenin büyüyebileceğini söylediler.

Öte yandan kuruyan ve tehlike saçan ağaçlardan birisi belediye ekipleri tarafından kontrollü bir şekilde kesilirken, diğer 3 ağaçla alakalı da önlem alınması istendi.Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Yıldız; Darbeler, Bağımsız Türkiye’nin Önünü Kesmiştir

Yıldız; Darbeler, Bağımsız Türkiye’nin Önünü Kesmiştir

Yıldız; Darbeler, Bağımsız Türkiye’nin Önünü Kesmiştir Saadet Partisi Gemlik İlçe Başkanlığı 27 Mayıs Darbesi’nin yıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir