Anasayfa / Gemlik Haber / İbrahim Talan’dan Gazetemize Ziyaret
İbrahim Talan’dan Gazetemize Ziyaret

İbrahim Talan’dan Gazetemize Ziyaret

İbrahim Talan’dan Gazetemize Ziyaret

Gemlik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı İbrahim Talan, Gemlik Gündem Gazetesini ziyaret etti. İbrahim Talan’ı gazetemiz imtiyaz sahibi ve genel yayın yönetmenimiz  Hurşit Topal karşıladı.

Gemlik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Adayı İbrahim Talan Gemlik esnafının sıkıntılı günlerden geçtiğini ve yüzlerce esnafın kepenk kapatmak zorunda kaldığını belirtti. Ayrıca KHK ile ilgili Esnaf Odası’nın tutumunu da eleştiren ve İbrahim Talan biz arkadaşlardan bu konu hakkında sessiz kalmamasını beklerdik dedi. Geçmiş dönemlerde 15 sene bu görevi layıkıyla yerine getirdiklerini söyleyen İbrahim Talan her şeyin ilkini biz yaptık Kapalı Pazar yeri projemizde Gemlik halkının cebinden beş kuruş para çıkmadan yapacak ve Gemlik halkının hizmetine sunacaktık. Belediyemiz arsa sahibi ile bizi araya katmadan anlaşma yaptı dedi.

Gemlik Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hurşit Topal ise, Ziyaret için Gemlik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İbrahim Talan’a teşekkür etti.

 

 Hakkında Gündem Haber Ajansı

Avatar

Ayrıca Kontrol Edin

Alkol satışı cinayetinde savcı müebbet istedi

Alkol satışı cinayetinde savcı müebbet istedi

Alkol satışı cinayetinde savcı müebbet istedi Gemlik Kumla mahallesinde  alkol satışı konusunda tartıştığı 23 yaşındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir